Pro turisty

23,5 km. Nádherná cesta územím Přírodního parku Kochánov nabízí úchvatné výhledy, stavby lidové architektury, pastviny.
Délka:10,5 km. Z Hartmanic na Dobrou Vodu, Pustinu, Březník a Karlov. Po místech spojených se sv. Vintířem i za krásnými výhledy.
Náročná trasa, která nám priblíží bavorská slatinná jezírka Hintere Sulz a řadu dalších krás včetně turistům přístupné biosférické rezervace pod ochranou UNESCO.
Přístup na stezku bude vzhledem ke klidovému území (zejména kvůli výskytu tetřeva hlušce) časově omezen pouze na letní období od 1. 7. do 30. 9.
Jeden z nejkrásnějších výhledů na Šumavě se otevírá z vrcholu Pancíře. Otevře se nám pohled na Šumavu a daleko do Bavorska.
Výprava krásnou přírodou po zaniklých osadách, 7 + 5 km.
Nejvyšší a nejnavštěvovanější hora Bavorského lesa. Je dosažitelný kabinovou lanovkou nebo pěšky a nabízí rozhled do všech světových stran.
Druhá nejvyšší hora Bavorského lesa. U chaty Waldschmidthaus, která stojí nedaleko vrcholu, je odbočka k vyhlídce na Roklanské jezero, nad nímž se tyčí Roklanská kaple.
Patnáctikilometrový pěší okruh z Dobré Vody přes bývalou osadu Stodůlky, divokou přírodou a náročným terénem kolem řeky Křemelné. Její balvanité koryto s peřejemi patří k nejkouzelnějším šumavským místům.
Od 12.8.2009 je otevřena na Poledníku nová, tak zvaná zážitková trasa. Je dlouhá 700 m a vede polomem, který způsobil v lednu 2007 orkán Kyrill. Stezka je otevřená jen v létě od 1.7. do 30.9.
11 km procházka, ideální i pro rodiny s dětmi

Další výlety

Reklama – Google

Reklama

Komplexní diagnostika v oblasti prsu, zajištění mamografického a ultrazvukového vyšetření. Ultrazvuková vyšetření celého těla.
Hotel v krásném přírodním prostředí, odpočinek, houbaření, sportovní vyžití vč. koupání a rybolovu. (*I)

Reklama – Google