Fotbal
Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko

Výsledky

Úvodní stránka
Pozvánky na fotbalová utkání
Výsledky
Přečtěte si - zpravodajství
Statistiky soutěží
Fotogalerie
Video
Sponzoři - ti co podporují tuto stránku
Sport v regionu


Od 1.5.2001
Muži Dorost Žáci
 
Přípravné zápasy Přípravné zápasy Přípravné zápasy
 
Zimní turnaj O pohár starosty města Sušice
Zimní turnaj EL-WEST reality Sušice

MUŽI

20.09.21 - IV.třída skupina - skupina A, B, C 5.kolo 18.-19.9.2021
20.09.21 - III. třída - 8.kolo 18.-19.9.2021
20.09.21 - 1.B třída - 7.kolo 18.-19.9.2021
20.09.21 - 1.A třída - 9.kolo 18.- 19.9.2021
20.09.21 - Krajský přebor - 9.kolo18.-19.9.2021
20.09.21 - Divize - 8.kolo 18.-19.9.2021
20.09.21 - Okresní přebor 8.kolo : 18.-19.9.2021
13.09.21 - IV. třída skupina A,B,C - 4.kolo 11.-12.9.2021
13.09.21 - III. třída 7.kolo 11.- 12.9. 2021
13.09.21 - Okresní přebor - 7.kolo 11.-12.9. 2021
15.09.21 - 1_B třída - 6.kolo 11.-12.9. 2021
13.09.21 - 1.A třída - 8.kolo 11.-12.9. 2021
13.09.21 - Krajský přebor - 8.kolo 11.-12.9. 2021
13.09.21 - Divize - 7.kolo 11.-12.9. 2021
06.09.21 - Okresní přebor - 6.kolo 4.-5.9,2021
06.09.21 - IV.třída skupina A,B,C - 3.kolo 4.-5.9.2021
06.09.21 - III. třída 6.kolo 4.-5.9. 2021
05.09.21 - 1.A třída - 6.kolo 4.-5.9. 202
05.09.21 - 1_B třída - 6.kolo 4.-5.9. 2021
05.09.21 - Krajský přebor - 7.kolo 4.-5.9. 2021
05.09.21 - Divize - 6.kolo 4.-5.9. 2021
30.08.21 - IV.třída skupina A,B,C - 2.kolo 28.-29.9.2021
30.08.21 - Okresní přebor - 5.kolo 28.-29.8.21
30.08.21 - 1.A třída - 6.kolo 28.-29.8.21
30.08.21 - 1.B třída -5.kolo 28.-29.8.21
30.08.21 - Krajský přebor - 6.kolo 28.-29.8.21
30.08.21 - Divize - 5.kolo 28.-29.8.21
23.08.21 - IV.třída skupina - skupina A, B, C 1.kolo 1.-22.8.2021
23.08.21 - III. třída - 4.kolo 21.-22.8.2021
24.08.21 - Okresní přebor 4.kolo : 21.-22.8.2021
23.08.21 - 1.B třída - 3.kolo 21.-22.8.2021
23.08.21 - 1.A třída - 5.kolo 21.-22.8.2021
23.08.21 - Krajský přebor - 5.kolo 21.-22.8.2021
23.08.21 - Divize - 4.kolo 21.-22.8.2021
23.08.21 - 1.A třída - předehrávané 15.kolo 18.8.2021
23.08.21 - Předehrávané 15.kolo KP 18.8.2021
16.08.21 - 1.A třída - 3.kolo 14.- 15.8.2021
16.08.21 - Krajský přebor - 3.kolo 14.-15.8.21
16.08.21 - III. třída - 3.kolo 14.-15.8.2021
16.08.21 - Okresní přebor 3.kolo : 14.-15.8.2021
16.08.21 - 1.B třída - 2.kolo 14.- 15.8.2021
16.08.21 - Divize - 3.kolo 14.-15.8.2021
12.08.21 - III. třída - 2.kolo 7.-8.8.2021
12.08.21 - Okresní přebor 2.kolo : 7.-8.8.2021
12.08.21 - 1.A třída - 2.kolo 7.- 8.8.2021
12.08.21 - 1.B třída - 1.kolo 7.-8.8.2021
12.08.21 - Krajský přebor - 2.kolo 7.-8.8.21
12.08.21 - Divize - 2.kolo 7.-8.8.2021
02.08.21 - III. třída - 1.kolo 31.7. - 1.8.2021
02.08.21 - Okresní přebor 1.kolo : 31.7.-1.8.2021
02.08.21 - 1.A třída - 1.kolo 31.7.-1.8.21
02.08.21 - Krajský přebor - 1.kolo 31.7.-1.8.2021
02.08.21 - Divize - 1.kolo 31.7.-1.8.2021
11.10.20 - Divize - 8.kolo 10.-11.10.20
10.10.20 - 1.B třída - 8.kolo 10.-11.10.20
11.10.20 - 1.A třída - 8.kolo 10.-11.10.20
11.10.20 - Krajský přebor - 8.kolo 10.-11.10.20
15.10.20 - IV.třída skupina B - 8.kolo 10.-11.10.20
15.10.20 - IV.třída skupina A - 8.kolo 10.-11.10.20
11.10.20 - III. třída - 8.kolo 10.-11.10.20
12.10.20 - Okresní přebor - 8.kolo 10.-11.10.20
05.10.20 - 1.B třída - 7.kolo 3.- 4.10.20
08.10.20 - 1.A třída - 7.kolo 3.- 4.10.20
14.10.20 - Krajský přebor - 7.kolo 3.- 4.10.20
14.10.20 - Divize - 7.kolo 3.- 4.10.20
07.10.20 - IV.třída skupina B - 7.kolo 3.- 4.10.20
06.10.20 - IV.třída skupina A - 7.kolo 3.- 4.10.20
06.10.20 - III. třída - 7.kolo 3.- 4.10.20
06.10.20 - Okresní přebor - 7.kolo 3.-4.10.20
28.09.20 - Divize - 6.kolo 26.-27.9.20
28.09.20 - 1.B třída - 6.kolo 26.-27.9.20
27.09.20 - 1.A třída - 6.kolo 26.-27.9.20
14.10.20 - Krajský přebor - 6.kolo 26.-27.9.20
28.09.20 - IV.třída skupina B - 6.kolo 26.-27.9.20
28.09.20 - IV.třída skupina A - 6.kolo 26.-27.9.20
28.09.20 - III. třída - 6.kolo 26.-27.9.20
28.09.20 - Okresní přebor - 6.kolo 26.-27.9.20
20.09.20 - Divize - 5.kolo 19.-20.9.20
20.09.20 - 1.B třída - 5.kolo 19.-20.9.20
20.09.20 - 1.A třída - 5.kolo 19.-20.9.20
20.09.20 - Krajský přebor - 5.kolo 19.-20.9.20
22.09.20 - IV.třída sk. B - 5.kolo 19.-20.9.20
22.09.20 - IV.třída sk. A - 5.kolo 19.-20.9.20
22.09.20 - III. třída - 5.kolo 19.-20.9.20
21.09.20 - Okresní přebor - 5.kolo 19.-20.9.20
13.09.20 - IV.třída skupina A - 4.kolo 12.-13.9.20
14.09.20 - 1.B třída - 4.kolo 12.-13.9.20
15.09.20 - 1.A třída - 4.kolo 12.-13.9.20
13.09.20 - Krajský přebor - 4.kolo 12.-13.9.20
13.09.20 - Divize - 4.kolo 12.-13.9.20
16.09.20 - IV.třída skupina B - 4.kolo 12.-13.9.20
13.09.20 - III. třída - 4.kolo 12.-13.9.20
15.09.20 - Okresní přebor - 4.kolo 12.-13.9.20
09.09.20 - Divize - 3.kolo 5.-6.9.20
09.09.20 - IV.třída skupina B - 3.kolo 5.-6.9.20
07.09.20 - IV.třída skupina A - 3.kolo 5.-6.9.20
06.09.20 - III. třída - 3.kolo 5.-6.9.20
06.09.20 - Okresní přebor - 3.kolo 5.-6.9.20
06.09.20 - 1.B třída - 3.kolo 5.-6.9.20
06.09.20 - 1.A třída - 3.kolo 5.-6.9.20
07.09.20 - Krajský přebor - 3.kolo 5.-6.9.20
29.08.20 - Divize - 2.kolo 29.-30.8.20
30.08.20 - 1.B třída - 2.kolo 29.-30.8.20
31.08.20 - 1.A třída - 2.kolo 29.-30.8.20
30.08.20 - Krajský přebor - 2.kolo 29.-30.8.20
31.08.20 - IV.třída skupina B - 2.kolo 29.-30.8.20
31.08.20 - IV.třída skupina A - 2.kolo 29.-30.8.20
01.09.20 - III. třída - 2.kolo 29.-30.8.20
31.08.20 - Okresní přebor - 2.kolo 29.-30.8.20
23.08.20 - Divize - 1.kolo 22.-23.8.20
24.08.20 - 1.B třída - 1.kolo 22.-23.8.20
24.08.20 - 1.A třída - 1.kolo 22.-23.8.20
23.08.20 - Krajský přebor - 1.kolo 22.-23.8.20
25.08.20 - IV.třída skupina B - 1.kolo 22.-23.8.20
25.08.20 - IV.třída skupina A - 1.kolo 22.-23.8.20
24.08.20 - III. třída - 1.kolo 22.-23.8.20
24.08.20 - Okresní přebor - 1.kolo
08.03.20 - KP muži 16. kolo 7.-8.3.20
21.03.20 - Divize - 16.kolo 7.-8.3.20
09.03.20 - 1A - 16. kolo 7.-8.3.20
17.11.19 - 1.B tř. - 13.kolo
17.11.19 - 1A - 15.kolo
17.11.19 - KP - 15.kolo
17.11.19 - Divize - 15.kolo
11.11.19 - Divize - 14.kolo
10.11.19 - KP - 14.kolo
10.11.19 - 1A - 14.kolo
12.11.19 - 1.B tř. - 12.kolo
04.11.19 - 1.B tř. - 11.kolo
04.11.19 - 1A - 13.kolo
04.11.19 - KP - 13.kolo
09.11.19 - Divize - 13.kolo
03.11.19 - 3. tř - 13.kolo
03.11.19 - OP - 13.kolo
29.10.19 - Základní tabulka o 1.-6.místo
30.10.19 - 4. tř.C -10.kolo
28.10.19 - 1.B tř. - 10.kolo
28.10.19 - 1. A - 12.kolo
28.10.19 - KP - 12.kolo
27.10.19 - Divize - 12.kolo
30.10.19 - 4. tř.B - 10.kolo
30.10.19 - 4. tř.A - 10.kolo
29.10.19 - 3. tř - 12.kolo
28.10.19 - OP - 12.kolo
23.10.19 - 1.B tř. - 9.kolo
21.10.19 - 1A - 11.kolo
21.10.19 - KP - 11.kolo
23.10.19 - Divize - 11.kolo
22.10.19 - 4. tř.C - 9.kolo
22.10.19 - 4. tř.B - 9.kolo
22.10.19 - 4. tř.A - 9.kolo
22.10.19 - 3. tř - 11.kolo
21.10.19 - OP - 11.kolo
14.10.19 - Divize - 10.kolo
14.10.19 - KP - 10.kolo
14.10.19 - 1A - 10.kolo
14.10.19 - 1.B tř. - 8.kolo
14.10.19 - OP - 10.kolo
15.10.19 - 3. tř - 10.kolo
15.10.19 - 4. tř.A - 8.kolo
15.10.19 - 4. tř.B - 8.kolo
15.10.19 - 4. tř.C - 8.kolo
07.10.19 - 4. tř.C - 7.kolo
07.10.19 - 4. tř.B - 7.kolo
07.10.19 - 4. tř.A - 7.kolo
08.10.19 - Divize - 9.kolo
08.10.19 - 1.B tř. - 7.kolo
07.10.19 - KP - 9.kolo
10.10.19 - 1A - 9.kolo
07.10.19 - 3. tř - 9.kolo
07.10.19 - OP - 9.kolo
01.10.19 - 4. tř.C - 6.kolo
01.10.19 - 4. tř. B - 6.kolo
03.10.19 - 4.tř. A - 6.kolo
30.09.19 - 3. tř. - 8.kolo
30.09.19 - OP - 8.kolo
03.10.19 - 1.B třída - 6.kolo
02.10.19 - 1.A třída - 8.kolo
29.09.19 - KP - 8.kolo
02.10.19 - Divize - 8.kolo
26.09.19 - GALERIE KANONÝRŮ č.3
25.09.19 - 4. tř.C - 5.kolo
24.09.19 - 4. tř.B - 5.kolo
25.09.19 - 4. tř.A - 5.kolo
25.09.19 - 3. tř - 7.kolo
24.09.19 - OP - 7.kolo
25.09.19 - 1.B tř. - 5.kolo
24.09.19 - 1A - 7.kolo
23.09.19 - KP - 7.kolo
26.09.19 - Divize - 7.kolo
29.10.19 - IV. třída – o 13. až 17. místo
29.10.19 - IV. třída – o 7. až 12. místo základní tabulka
29.10.19 - IV. třída – o 7. až 12. místo

Reklama - tyto stránky sponzorují :
Oslovte zákazníky na perspektivním médiu současnosti.
Oslovte zákazníky na perspektivním médiu současnosti.
Oslovte zákazníky na perspektivním médiu současnosti.

ŠumavaNet.CZ : rozpisy veřejného plavání a bruslení, kalendář sportovních akcí
Bazén Klatovy, Horažďovice, Zimní stadion Klatovy, Sušice