Fotbal
Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko

Výsledky

Úvodní stránka
Pozvánky na fotbalová utkání
Výsledky
Přečtěte si - zpravodajství
Statistiky soutěží
Fotogalerie
Video
Sponzoři - ti co podporují tuto stránku
Sport v regionu


Od 1.5.2001
Muži Dorost Žáci
 
Přípravné zápasy Přípravné zápasy Přípravné zápasy
 
Zimní turnaj O pohár starosty města Sušice
Zimní turnaj EL-WEST reality Sušice

Nejnovější dokumenty

16.10.20 - OP mladších žáků - 8.kolo 10.-11.10.20
15.10.20 - OP starších žáků - 8.kolo 10.-11.10.20
20.10.20 - KP žáků starší, mladší - 8.kolo 10.-11.10.20
10.10.20 - KS dorostu - 8.kolo 10.-11.10.20
18.10.20 - KP starší a mladší dorost - 8.kolo 10.-11.10.20
17.10.20 - Divize dorost 19,U17- 8.kolo 10.-11.10.20
11.10.20 - Divize - 8.kolo 10.-11.10.20
10.10.20 - 1.B třída - 8.kolo 10.-11.10.20
11.10.20 - 1.A třída - 8.kolo 10.-11.10.20
11.10.20 - Krajský přebor - 8.kolo 10.-11.10.20
15.10.20 - IV.třída skupina B - 8.kolo 10.-11.10.20
15.10.20 - IV.třída skupina A - 8.kolo 10.-11.10.20
11.10.20 - III. třída - 8.kolo 10.-11.10.20
12.10.20 - Okresní přebor - 8.kolo 10.-11.10.20
10.10.20 - OP mladších žáků - 7.kolo 3.- 4.10.20
10.10.20 - OP starších žáků - 7.kolo 3.- 4.10.20
09.10.20 - KP žáků starší + mladší - 7.kolo 3.- 4.10.20
09.10.20 - KS dorostu - 7.kolo 3.- 4.10.20
08.10.20 - KP starší + mladší dorost - 7.kolo 3.- 4.10.20
07.10.20 - Divize dorost U19, U17 - 7.kolo 3.- 4.10.20
05.10.20 - 1.B třída - 7.kolo 3.- 4.10.20
08.10.20 - 1.A třída - 7.kolo 3.- 4.10.20
14.10.20 - Krajský přebor - 7.kolo 3.- 4.10.20
14.10.20 - Divize - 7.kolo 3.- 4.10.20
07.10.20 - IV.třída skupina B - 7.kolo 3.- 4.10.20
06.10.20 - IV.třída skupina A - 7.kolo 3.- 4.10.20
06.10.20 - III. třída - 7.kolo 3.- 4.10.20
06.10.20 - Okresní přebor - 7.kolo 3.-4.10.20
27.09.20 - OP mladších žáků - 6.kolo 26.-27.9.20
29.09.20 - OP starších žáků - 6.kolo 26.-27.9.20
30.09.20 - KP žáků starší, mladší - 6.kolo 26.-27.9.20
01.10.20 - KS dorostu - 6.kolo 26.-27.9.20
30.09.20 - KP starší,mladší dorost - 6.kolo 26.-27.9.20
27.09.20 - Divize dorost U19,U17- 6.kolo 26.-27.9.20
28.09.20 - Divize - 6.kolo 26.-27.9.20
28.09.20 - 1.B třída - 6.kolo 26.-27.9.20
27.09.20 - 1.A třída - 6.kolo 26.-27.9.20
14.10.20 - Krajský přebor - 6.kolo 26.-27.9.20
28.09.20 - IV.třída skupina B - 6.kolo 26.-27.9.20
28.09.20 - IV.třída skupina A - 6.kolo 26.-27.9.20
28.09.20 - III. třída - 6.kolo 26.-27.9.20
28.09.20 - Okresní přebor - 6.kolo 26.-27.9.20
23.09.20 - OP mladších žáků - 5.kolo 19.-20.9.20
23.09.20 - OP starších žáků - 5.kolo 19.-20.9.20
23.09.20 - KP žáků - 5.kolo 19.-20.9.20
26.09.20 - KS dorostu - 5.kolo 19.-20.9.20
23.09.20 - KP starší a mladší dorost - 5.kolo 19.-20.9.20
24.09.20 - Divize dorost - 5.kolo 19.-20.9.20
20.09.20 - Divize - 5.kolo 19.-20.9.20
20.09.20 - 1.B třída - 5.kolo 19.-20.9.20
20.09.20 - 1.A třída - 5.kolo 19.-20.9.20
20.09.20 - Krajský přebor - 5.kolo 19.-20.9.20
22.09.20 - IV.třída sk. B - 5.kolo 19.-20.9.20
22.09.20 - IV.třída sk. A - 5.kolo 19.-20.9.20
22.09.20 - III. třída - 5.kolo 19.-20.9.20
21.09.20 - Okresní přebor - 5.kolo 19.-20.9.20
17.09.20 - Vložené 2.kolo OP mladších žáků 16.9.2020
13.09.20 - IV.třída skupina A - 4.kolo 12.-13.9.20
13.09.20 - KP mladších a starších žáků 4.kolo 12.-13.9.20
17.09.20 - OP mladších žáků - 4.kolo 12.-13.9.20
17.09.20 - OP starších žáků - 4.kolo 12.-13.9.20
13.09.20 - KP dorost - 2.kolo 12.-13.9.20
19.09.20 - KS dorostu - 2.kolo 12.-13.9.20
19.09.20 - KP starší,mladší dorost - 4.kolo 12.-13.9.20
18.09.20 - Divize dorost - 4.kolo 12.-13.9.20
14.09.20 - 1.B třída - 4.kolo 12.-13.9.20
15.09.20 - 1.A třída - 4.kolo 12.-13.9.20
13.09.20 - Krajský přebor - 4.kolo 12.-13.9.20
13.09.20 - Divize - 4.kolo 12.-13.9.20
16.09.20 - IV.třída skupina B - 4.kolo 12.-13.9.20
13.09.20 - III. třída - 4.kolo 12.-13.9.20
15.09.20 - Okresní přebor - 4.kolo 12.-13.9.20
09.09.20 - Divize - 3.kolo 5.-6.9.20
09.09.20 - OP mladších žáků - 3.kolo 5.-6.9.20
07.09.20 - OP starších žáků - 3.kolo 5.-6.9.20
07.09.20 - KP žáků - 3.kolo 5.-6.9.20
09.10.20 - KS dorostu - 1.kolo 5.-6.9.20
07.09.20 - KP starší, mladší dorost - 3.kolo 5.-6.9.20
09.09.20 - IV.třída skupina B - 3.kolo 5.-6.9.20
07.09.20 - IV.třída skupina A - 3.kolo 5.-6.9.20
06.09.20 - III. třída - 3.kolo 5.-6.9.20
06.09.20 - Okresní přebor - 3.kolo 5.-6.9.20
06.09.20 - 1.B třída - 3.kolo 5.-6.9.20
06.09.20 - 1.A třída - 3.kolo 5.-6.9.20
07.09.20 - Krajský přebor - 3.kolo 5.-6.9.20
05.09.20 - Divize dorost - 3.kolo 5.-6.9.20
05.09.20 - Divize dorost - 3.kolo 5.-6.9.20
03.09.20 - KP žáků - 2.kolo 29.-30.8.20
02.09.20 - KP dorost starší,mladší - 2.kolo 29.-30.8.20
02.09.20 - Divize dorost - 2.kolo 29.-30.8.20
29.08.20 - Divize - 2.kolo 29.-30.8.20
30.08.20 - 1.B třída - 2.kolo 29.-30.8.20
31.08.20 - 1.A třída - 2.kolo 29.-30.8.20
30.08.20 - Krajský přebor - 2.kolo 29.-30.8.20
31.08.20 - IV.třída skupina B - 2.kolo 29.-30.8.20
31.08.20 - IV.třída skupina A - 2.kolo 29.-30.8.20
01.09.20 - III. třída - 2.kolo 29.-30.8.20
31.08.20 - Okresní přebor - 2.kolo 29.-30.8.20
23.08.20 - KP žáků - 1.kolo 22.-23.8.20
17.08.20 - KS dorostu - 1.kolo 5. - 6.9.20
28.08.20 - KP dorost starší, mladší - 1.kolo 22.-23.8.20
23.08.20 - Divize dorost - 1.kolo 22.-23.8.20
23.08.20 - Divize - 1.kolo 22.-23.8.20
24.08.20 - 1.B třída - 1.kolo 22.-23.8.20
24.08.20 - 1.A třída - 1.kolo 22.-23.8.20
23.08.20 - Krajský přebor - 1.kolo 22.-23.8.20
25.08.20 - IV.třída skupina B - 1.kolo 22.-23.8.20
25.08.20 - IV.třída skupina A - 1.kolo 22.-23.8.20
24.08.20 - III. třída - 1.kolo 22.-23.8.20
24.08.20 - Okresní přebor - 1.kolo
19.08.20 - PŘÍPRAVNÝ FOTBAL 13.-16.8.2020
19.08.20 - PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY 8.-9.8.2020
19.08.20 - Přípravný fotbal 1.- 2.8.2020
19.08.20 - PŘÍPRAVNÝ FOTBAL
19.08.20 - Přípravné utkání

Reklama - tyto stránky sponzorují :
Oslovte zákazníky na perspektivním médiu současnosti.
Oslovte zákazníky na perspektivním médiu současnosti.
Oslovte zákazníky na perspektivním médiu současnosti.

ŠumavaNet.CZ : rozpisy veřejného plavání a bruslení, kalendář sportovních akcí
Bazén Klatovy, Horažďovice, Zimní stadion Klatovy, Sušice