Na koncertu Šumava na nohou pro Báru, Lucku, Barušku, Jonáše, Pavlíka a Tomáše zahraje Anna K., Narttu a Olats Otesoc.

Ve Vimperku se loni dala dohromady skupina nadšenců, která uspořádá 19. září 2015 v KD Cihelna Vimperk koncert Šumava na nohou. Hlavní hvězdou večera bude ANNA K, před ní vystoupí vimperští Narttu a celý koncert zahájí Olats Otesoc z Prahy.

Vimperáky a obyvatele blízkých obcí jistě potěší, že Šumava na nohou pořádá koncert interpretky, která na Šumavě často nevystupuje a ani v minulosti nevystupovala, ale to není na celém koncertu nejzajímavější.

Spolek Šumava na nohou byl založen loni s cílem pořádat kulturní akce a z jejich výtěžku podporovat lidi s různými stupni mentálního a tělesného postižení. Ustavila se skupina šesti dětí s různými stupni postižení, mezi které bude výtěžek koncertu rozdělen ve formě materiální pomoci. Jde o tři dívky a tři chlapce pocházející z Borové Lady, Kašperských hor, Strážného, Vimperka a Zdíkova. Jsou mezi nimi dvě děti, které jsou trvale upoutány na invalidní vozík, jeden chlapec, který je ve vigilním kómatu, dvě děti s těžkou formou autismu a další, které utrpělo silnou mozkovou obrnu.

Vstupenky půjdou do předprodeje 15. 7. 2015 a to za 290,- Kč a bude jich 1.000 kusů. Na místě bude vstupenka za 350,- Kč.

Už jste někdy pomohli tím, že jste vyprodali koncert? Jestli ne, tak do toho!Všechny informace o koncertu Šumava na nohou a jeho pořadatelích najdete na: www.sumavananohou.cz a také na facebooku Šumavy na nohou.

Reklama – Google

Reklama

Klostermannova chata, Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Modrava
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Penzion Klose
Chata Modrava
Chata Modrava
Pivovar LYER Modrava
Pivovar LYER Modrava
Nostop objednávky, platby kartou, hotově či kryptoměnou. Bezplatné WiFi a dětské sedačky. (*)
Útulné pokoje a apartmán nedaleko centra horského městečka. Ideální pro lyžaře i turisty.

Reklama – Google