V Plzeňském kraji je celá řada zajímavých míst, které stojí za návštěvu. Informace o tomto regionu najdou turisté a milovníci cestování na stránkách www.turisturaj.cz. Také tento web se bude prezentovat na veletrhu cestovního ruchu ITEP 2014, který se bude konat od 25. do 27. září v Městské hale TJ Lokomotiva v Plzni na Slovanech.

„Plzeňský kraj bude mít opět největší stánek společně s městem Plzeň a Plzeň 2015 o.p.s. Budeme nabízet veškeré informace o Plzeňském kraji. Budou to jednotlivé turistické cíle, mapy, pivní stezky, informace o Chodsku, Šumavě, Českém lese a bavorském příhraničí a spoustu dalšího,“ sdělila vedoucí oddělení cestovního ruchu Plzeňského kraje Ilona Šnebergerová.

Do Plzně na veletrh ITEP 2014 přijedou vystavovatelé z celé České republiky. Bude jich více než stovka. Chybět nebudou ani stánky zahraničních vystavovatelů z Bavorska, Rakouska nebo Slovenska. Po celou dobu je připraven bohatý doprovodný program ve vnitřních i venkovních prostorech, ochutnávky výborných specialit apod. Vstup na veletrh je zcela zdarma.

Veškeré informace o veletrhu ITEP a další zajímavé informace najdete na webových stránkách Plzeňského kraje www.turisturaj.cz. Na tomto webu jsou přehledně také tipy na výlety, informace o zajímavých místech v kraji, pozvánky na akce a další zajímavosti. Turisturaj.cz je web pro všechny milovníky turistiky a cestování.

Další informace: http://www.turisturaj.cz/sekce/itep

 

 

Reklama – Google

Reklama

Chata Modrava
Chata Modrava
AUTOSPOL PLUS spol. s.r.o.
Pivovar LYER Modrava
Pivovar LYER Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Modrava
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Penzion Klose
Finanční a krizové poradenství
Celoroční provoz. Čtyř a šesti lůžkové pokoje na zimním stadionu.

Reklama – Google