Burkhard hrabě Beissel von Gymnich si vás dovoluje pozvat na v pořadí již 17. historické, romantické vánoční trhy na zámku Guteneck. Obec Guteneck se nachází nedaleko města Nabburg v Horní Falci. Všichni se již těšíme na krásný předvánoční čas. V zámeckém areálu očekává návštěvníky 100 stánků s vybraným sortimentem zboží a kulinářskou nabídkou.

Zámek a jeho okolí se díky světelné inscenaci promění v zimní pohádku. Autory této iluminace jsou umělci z univerzity v Coburgu. Jako v předchozích letech nebude samozřejmě chybět Ježíšek a vánoční andělé, minizoo pro děti a betlém v životní velikosti. Těšit se můžete také na doprovodný program a mnoho atrakcí. Zámecká kavárna s panoramatickým výhledem na nejvyšším bodě areálu nabídne díky vytápěné podlaze a horkým nápojům ideální místo pro zahřátí.

Shuttlebus

Od vlakového nádraží v Nabburgu a parkoviště u Nordgauhalle jezdí každých 30 minut kyvadlová doprava na zámek Guteneck. Jízdenka stojí na osobu a jízdu 1,00€. Shuttle jezdí směrem k zámku ve čtvrtek a v pátek vždy od 16 hod. v sobotu a v neděli od 11 – 19 hodin. Nejpozdější odjezd od zámku je ve 20 hodin. Cestující vlakem mají po předložení vlakové jízdenky nebo tzv. Bayernticket od nádraží v Nabburgu tuto dopravu zdarma.

Příjezd

Adresa do navigace: 92543 Guteneck, Schloßberg 1

Osobním automobilem po dálnicích A 93 nebo A 6, sjezd Nabburg, dále směrem na Oberviechtach až do obce Unteraich. Na konci obce odbočíte doprava směrem na Guteneck. Cesta k zámku je vyznačena. Parkoviště je zpevněné a osvětlené.

Další informace:

Website: www.schloss-guteneck.de

Mail: weihnachtsmarkt@schloss-guteneck.de

 

Reklama – Google

Reklama

Penzion Modrava
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Penzion Klose
Chata Modrava
Chata Modrava
Pivovar LYER Modrava
Pivovar LYER Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Specializace na Šumavu a Pošumaví. Kanceláře Klatovy a Kašperské Hory. Držitel značky Czech Made. (*I)
Ubytování pro jednotlivce i skupiny v blízkosti lyžařského vleku. Restaurace, terasa, lávový gril, parkování,...

Reklama – Google