| OBECNÍ ÚŘAD VELKÝ BOR

Obecní úřad

Chybné voláníChybné volání

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
EPUSA - Elektronický portál územních samospráv
Elektronický portál územních samospráv
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu

Rozloučení s prázdninami - reportáž V sobotu 29. srpna proběhlo ve Velkém Boru rozloučení s prázdninami pro děti. V pátek večer, při stavění velkého stanu a přípravě této akce se zvedl velmi silný vítr, který nám stan velmi poničil.

Přesto jsme to nevzdali, a v sobotu bylo vše nachystáno. Tentokráte nám počasí opravdu nepřálo, neboť celou sobotu přeprchalo. Ovšem i přes toto nevlídné počasí přišlo dost dětí, kteří si náramně užily hry, které pro ně byly připraveny. Jednalo se o cestu kolem světa. Na jednotlivých zastavení světadílů nebo států děti plnily úkoly, které se k určenému místu vztahovaly.

V Americe házely lasem jako Indiáni, v Antarktidě přecházely po lávce přes ledové kry, v Japonsku používaly hůlky na přendavání těstovin, v Austrálii skákaly jako klokani, v Itálii dělaly pizzu a v Africe střílely kuší na terč. Po splnění všech disciplín dostaly odměnu.

Snad nám příští rok bude přát lepší počasí. Poděkování patří především velkoborským hasičům a ostatním, kteří se podíleli na přípravě této akce.

Další obrázky ve fotogalerii…


Václav Zábranský - starosta obce

Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Obecní úřad Velký Bor | Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ