ROZLOUČENÍ S PRÁZDNINAMI - DĚTSKÉ ODPOLEDNE | OBECNÍ ÚŘAD VELKÝ BOR

ROZLOUČENÍ S PRÁZDNINAMI - DĚTSKÉ ODPOLEDNE

Obecní úřad

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
EPUSA - Elektronický portál územních samospráv
Elektronický portál územních samospráv
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu

Rozloučení s prázdninami - dětské odpoledne

Poslední sobotu v srpnu se tradičně ve Velkém Boru konalo rozloučení s prázdninami.

Pro děti byla připravena kouzelná cesta, na které navštívily stanoviště s rybářem, kde chytaly rybičky, následně došly k lékaři a se zavázanýma očima poznávaly po jakém povrchu bosi jdou.

Další zastávka byla u klauna a házení barevných míčků, pak došly k čertovi, se kterým hrály karty. Pokud by nevyhrály, čert by je odnesl do pekla. Naštěstí všechny děti čerta přehrály a mohly pokračovat v cestě a došly k překrásně oblečené princezně, která děvčátkům nalíčila obličej a kluci dostali tetování. Na cestu jim ještě dala zlatý kamínek.

Předposlední zastávkou byla perníková chaloupka, kde dětem pomáhal Jeníček s Mařenkou utrhnout Ježibabě perníček z chaloupky tak, aby je babka nechytla. Poslední zastávka byla u víly, které děti pomáhaly najít v trávě duhu, kterou představovaly barevné kuličky. Pokud jich našly dostatečný počet, byly odměněny dárkem.

Na pořádek po kouzelné cestě dohlížel skřítek Pořádníček. Děti se mohly na závěr se všemi kouzelnými bytostmi vyfotit.

Po celé odpoledne bylo připraveno mnoho dalších her, např. velká vzduchová skluzavka, bazén a klouzací fólie, střelba ze vzduchovky, malování na trička a obličej, chůdy a jiné.

Večer proběhla soutěž dospělích v netradičních disciplínách. Letní biathlon na lyžích, běh v ploutvích a na chůdách. Po celý večer vyhrávala muzika a i dospělí si mohli užívat.

Rozloučení s prázdninami se povedlo, neboť nám přálo úžasné počasí a teď děti hurá do školy. Poděkování patří všem, kteří se podíleli na náročné přípravě celého dne.

Václav Zábranský-starosta obceDalší fotografie ve fotogalerii - klidněte zde...
Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Obecní úřad Velký Bor | Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ