4. ROČNÍK PŘEJEZDU RYBNÍKA VE VELKÉM BORU | OBECNÍ ÚŘAD VELKÝ BOR

4. ROČNÍK PŘEJEZDU RYBNÍKA VE VELKÉM BORU

Obecní úřad

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
EPUSA - Elektronický portál územních samospráv
Elektronický portál územních samospráv
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu

4. ročník Přejezdu rybníka ve Velkém Boru

Přejezd rybníka ve Velkém Boru

V sobotu 11. července 2015 se uskutečnil již čtvrtý ročník přejezdu rybníka u hřiště po lávce na kole a s kolečkem. Svatý Petr nám připravil krásné teplé počasí, voda byla vyhřáta a tak koupel po pádu z kola nebo trakaře byla příjemným osvěžením.

Jízdu na kole opět zahajoval starosta obce, který po pár metrech skončil ve vodě. Následovalo několik dalších odvážlivců, z nichž většina skončila také ve vodě. Přestože lávka byla docela úzká, našlo se pár jedinců, kteří ji dokázali přejet vícekrát.
 Vítězem se stal Matěj Kopačka, druhý byl Dominik Holiš a třetí Marek Štěrba. Po přejezdu na kole následoval přejezd s trakařem.

Jezdilo se na čas, a také v této soutěži padali závodníci do vody. Zvítězili Ondřej Palečko a Alex Pančenko, druzí skončili Daniel Ouda a Robert Palečko a na třetí místo obsadili David Vetyška a Šilhavý Josef. Následovalo několik neoficiálních soutěží, při kterých si všichni užili velkou legraci.
Poděkování patří nejen soutěžícím,ale všem organizátorům a divákům, kteří se na této akci podíleli, vždyť všichni jsme si užili krásné veselé odpoledne při dobrém občerstvení.

Fotografie ve fotogalerii...

 
Václav Zábranský-starosta obce
 
Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Obecní úřad Velký Bor | Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ