V Horní Vltavici je nasněženo a lyžuje se.

Od 18. prosince se spustilo na pravém břehu Teplé Vltavy lyžování.

Vojtěch Toušl, provozovatel lyžařského areálu v Horní Vltavici, řekl: „Až o vánočních svátcích se to rozjelo a lyžaři přijíždí i přes týden za což jsme rádi.

Zasněžuje se umělým sněhem a k dnešnímu dni je pista na sjezdovce velmi dobře připravená. Denně je dvakrát strojově upravována. Sněhu je na 60 centimetrů, a ještě dosněžíme hořejšek, kde si uděláme zásobu.“

V Horní Vltavici jsou připraveni a lyžují i večer, a to v pátek, sobotu neděli v době od 18.00 do 21.00. „Pokud by byl zájem ve všední den, tak budeme jezdit i v tyto dny“, dodává provozovatel pan Toušl.

Na jarní prázdniny jsou v Horní Vltavici připraveni, disponují lyžařskou školou, půjčovnou lyží a malým svahem, s dětským vlekem, který je pro začátečníky úplně ideálně.

Malý šumavský ski areál nabízí dobré lyžařské služby, ochotný personál a požitek ze sjezdového lyžování. Výhodou je dostupnost u silnice R4, parkoviště pod sjezdovkou je zdarma a areál je vhodný pro rodiny s dětmi.

Ladislav Beran

Reklama – Google

Reklama

Rekreační středisko Rybník, Český les
AUTOSPOL PLUS spol. s.r.o.
Pivovar LYER Modrava
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Hotel Svatý Tomáš
Penzion Modrava
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Penzion Klose
Chata Modrava
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Výstavba komunikací, pozemní stavitelství, stavby vodního hospodářství, mosty.
Nadstandardně prostorné a plně zařízené moderní apartmány. Pro aktivní rodinný odpočinek i jako pohodlný home office. (*I)

Reklama – Google