Festival UTOpije 24. – 25. 6. 2022, to je skutečný ráj na zemi, kde pivo stojí jako loni, záchody jsou poctivá keramika a 40 interpretů z 8 zemí světa předvádí své maximum!

Hosté nemusí na festivalu létat jen ve svých představách, organizátoři do finální fáze předprodeje připravili k VIP vstupenkám například let balónem, tandemový seskok, či teepee glamping! Limitovaná kapacita festivalu dělá z návštěvníků poslední obránce alternativního DIY krásna proti dusivému mainstreamu.

Bůh svobody UTO svolal N.O.H.U. (US/CZ), Body Package (PL), Mutanty neustále hledající východisko (CZ), Illuminasty (MX), pistole (DE) nebo Acid Row (CZ) a mnoho dalších do kouzelného areálu v Úžlebci na Plzeňsku. Třetí ročník je díky množství zahraničních hostů ve znamení míru, lásky a porozumění. 

Vždycky jsem chtěl ráj, ale ovoce stromů rajských přece tak dobře chutná…”, směje se Martin Opatrný a dodává: “Festival UTOpije začne za 3 týdny a ty nemáš pořád lupen v kapse? Není škoda nechat čekat svou oblíbenou kapelu, která tě zve na drink, když si s ní můžeš připít osobně a sdělit jí své dojmy? Na našem festivalu neexistují bariéry a pokud se nám nepodaří dát dohromady 300 statečných obránců bájných Thermopyl, nebude na festivalu ani N.O.H.A. (kecám)…“  

K doprovodnému programu doplňuje Paval Zahradníček: “Zvedni Zadek na doprogramu vyrostl, je to naše doména. Nečekej že se probudíš vyndanej, jak chleba z tašky a nebudeš mít co dělat. Bimbárium tournament házení dildel na terč ti zpřesní mušku. Bude beer jóga, cestopis z Himalájí, nebo UTOkvíz, ale hlavně budeš Ty! Těšíme se!

Další info: https://utopije.cz/Reklama – Google

Reklama

Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Penzion Klose
Chata Modrava
Chata Modrava
AUTOSPOL PLUS spol. s.r.o.
Pivovar LYER Modrava
Pivovar LYER Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Modrava
Penzion Modrava
Šumavské, ručně broušené sklo z Lenory. Skleničky, dárky ze skla, svatební číše, maturitní skleničky,…
Cenově dostupné ubytování v apartmánech na zrekonstruovaném zámku v podhůří Šumavy nedaleko Sušice. (*I)

Reklama – Google