OMEZENÍ PROVOZU FINANČNÍCH ÚŘADŮ V PLZEŇSKÉM KRAJI | OBEC TÝNEC

OMEZENÍ PROVOZU FINANČNÍCH ÚŘADŮ V PLZEŇSKÉM KRAJI

Obecní úřad

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
EPUSA - Elektronický portál územních samospráv
Elektronický portál územních samospráv
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Turistická oblast Pošumaví
Turistická oblast POŠUMAVÍ

Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

Omezení provozu finančních úřadů v Plzeňském kraji

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

Omezení provozu finančních úřadů v Plzeňském kraji a dočasná nedostupnost služeb Daňového portálu

v závěru roku 2012 a na počátku roku 2013

 

Finanční ředitelství v Plzni upozorňuje daňovou veřejnost, že v souvislosti s transformací územních finančních orgánů na Finanční správu ČR dojde na přelomu roku k omezení dostupnosti některých služeb poskytovaných finančními úřady v Plzeňském kraji.

 

Naposledy lze letos daň na pokladnách finančních úřadů zaplatit v pondělí 17. prosince. V období od 18. prosince 2012 do 13. ledna 2013 budou pokladny finančních úřadů pro výběr daní v hotovosti uzavřeny. I v době uzavření pokladen finančních úřadů bude  úhradu daně možno provést bezhotovostním převodem nebo poštovní poukázkou na každé poště.

 

Ve dnech 28. 12. a 31. 12. 2012 budou otevřeny všechny podatelny finančních úřadů i podatelna Finančního ředitelství v Plzni v době od 8.00 do 14.00 hodin. V souvislosti s nutným technicko-organizačním zajištěním transformace současné daňové správy na Finanční správu ČR budou ostatní organizační útvary finančních úřadů v těchto dnech pro veřejnost zcela uzavřeny.

 

Technické řešení přechodu na novou organizační strukturu způsobí rovněž dočasnou nedostupnost Daňového portálu. Služby Daňového portálu nebude z technických důvodů možno využít od pátku 28. 12. 2012 do středy 2. 1. 2013 do 8.00 hodin.

Upozorňujeme proto veřejnost, že v případě potřeby doručit podání v elektronické podobě prostřednictvím Daňového portálu je nutné tak učinit do 27. prosince 2012.

 

 

Veškeré pravidelně aktualizované informace jsou dostupné na internetových stránkách české daňové správy - http://cds.mfcr.cz, pod záložkou „Aktuální informace ke vzniku Finanční správy“.

 

 

 

V Plzni dne 12. prosince 2012

 

 

 

 

 

Ing. Roman Kasl

ředitel

Finančního ředitelství v Plzni

Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Obec Týnec | Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ