Představení: 

DCK WEST, družstvo - jsme cestovkou s tradicí od roku 2013, kdy se několik místních podnikatelů rozhodlo získat koncesi a založit malou místní cestovní kancelář. Původním záměrem bylo zprostředkovávat kontakt moderních turistů z města s místními "průvodci regionem".

Orientujeme se na představení Pošumavského venkova prostřednictvím zážitkových programů, pobytů, průvodcovaných prohlídek či netradičních zájezdů. Ale dokážeme připravit i program šitý na míru dle vkusu a finančních představ každého zákazníka - od školních výletů po nejrůznější akce na míru pro různé zájmové skupiny.

A jelikož se doba vyvíjí a členská základna naší družstevní cestovní kanceláře se proměňuje, rozhlížíme se i po světě "za humny". Spolu s našimi členy a partnery pro vás připravujeme výlety do Bad Füssingu, na Orlí Hnízdo, do automobilového muzea v Mnichově nebo Ingostadtu, zábavnou poznávací cesta do polské Vratislavi, do Kutné Hory, do archeoparku v Bärnau, do industriální Ostravy a další, třeba i na míru přesně pro vaší skupinu, třeba za vínem na jižní Moravu nebo do maďarských termálů.

A pro Šumavské nadšence nesmí chybět výlety po naší krásné Šumavě a Pošumaví.

Pro Vaše pohodlí jezdíme s Klatovskou dopravní společností - s jejich skvělými řidiči v luxusních autobusech a s tím nejlepším komfortem.

Prohlédněte si kompletní nabídku na www.dckwest.cz

 

 

 

 

Reklama – Google