Rodenstock testuje zrak na Klatovsku. Víte, jak jste na tom?

Společnost Rodenstock, která je expertem v oboru výroby brýlí a brýlových čoček, spustila projekt Zaostři, v rámci kterého rozjela svoji letní roadshow Zaostři na vlastní oči, zaměřenou na testování zraku a nabídku pracovních míst.

Od června do září můžete potkat promo vůz s hosteskami na Klatovsku a okolí po obcích i kulturních akcích. Čekají na vás optické klamy a hry pro děti i dospělé, testy zraku, ukázky slunečních i dioptrických brýlí i brýlových čoček Rodenstock, a drobné dárky, jako hadříky na čištění brýlí z mikrovlákna nebo třeba reflexní pásky.

Na několika zastávkách vám zástupce společnosti Rodenstock zkontroluje zrak pomocí speciálního přístroje nebo vizážistka doporučí vhodný typ brýlí pro váš obličej. Máte také možnost se vyfotit v optickém klamu červí díra. Aktuální seznam zastávek roadshow naleznete na Facebooku Zaostři.cz

Rodenstock je předním německým výrobcem brýlových skel a obrub. Společnost založil v roce 1877 Josef Rodenstock. Na celém světě firma zaměstnává přibližně 4 900 osob a je zastoupena ve více než 85 zemích prostřednictvím obchodních dceřiných společností a distribučních partnerů. Největší pobočkou je Rodenstock Klatovy.

 

 
 


Podívejte se na VIDEO!

Zaostři.cz

Rodenstock.cz

Firmy v Plzeňském kraji aktuálně bojují s nedostatkem zaměstnanců. Míra nezaměstnanosti je momentálně velmi nízká a projevuje se to právě na počtu nových pracovníků, které nejrůznější provozy potřebují.

Společnost Rodenstock, která se zabývá výrobou brýlí a čoček a je expertem v oboru, se proto aktuální situaci snaží vyřešit speciálním projektem, do kterého zapojila i samotné stávající zaměstnance. Projekt  ´Zaostři.cz´má nalákat do provozu v Klatovech nové kvalitní pracovníky.

„Projekt vznikl na základě aktuální potřeby společnosti. Na jedné straně jsme měli a máme obrovský počet zakázek a rosteme, na druhé straně je obecně nízká nezaměstnanost a nedostatek pracovníků, kteří by tyto zakázky zpracovali. A tak bylo třeba se podívat na to, co vše lze pro vyřešení této situace udělat. Navíc jsme blízko hranic s Německem a je zde stále možnost pracovat za hranicemi,“ vysvětluje vedoucí personálního oddělení společnosti Martina Vyčichlová.

Projekt ´Zaostři.cz´ vznikl na základě podrobné analýzy, na které si společnost dala velmi záležet. „Nejdříve jsme se podívali na to, jaký máme HR marketing, v čem se můžeme zlepšit směrem ven. Současně jsme se ale podívali i dovnitř firmy a definovali jsme si oblasti, ve kterých se můžeme zlepšit interně a rozšířit tak možnost doporučení našich vlastních zaměstnanců. Z této analýzy vznikl celý koncept ´Zaostři.cz´, jehož ambasadorem jsou naši zaměstnanci,“ pokračuje Martina Vyčichlová. „Projekt ´Zaostři´ je zaměřený primárně na oslovení potenciálních zájemců o práci ve výrobním závodě, ale nedílnou součástí je i komplexní marketingové uchopení naší firemní image zaměstnavatele, který je v regionu již úspěšných 25 let.“


Reklama – Google

Reklama

Chata Modrava
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rekreační středisko Rybník, Český les
Country saloon Beňovy
Country saloon Beňovy
Pivovar LYER Modrava
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava
Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Penzion Klose
Prodej a servis IT techniky. Počítače, notebooky, mobilní telefony, tablety, tiskárny a spotřební zboží.
Penzion u Kvildy s překrásným výhledem u lesa, parkoviště a wifi zdarma,rozsáhlé dětské hřiště. (*I)

Reklama – Google