Obecní úřad Hrádek - oficiální internetové stránky

Obec HRÁDEK
Hrádek  a okolí
Program rozvoje
Hrádek - fotogalerie
Hrádek - fotogalerie
Hrádek - fotogalerie
Hrádek - televize
Turistická oblast Pošumaví

Nepřehlédněte

Informace o projektu Hrádek u Sušice- chodníky podél II/187

Informace o projektu ČOV a kanalizace  Hrádek u Sušice

Obec Hrádek se stala oficiálním partnerem výzkumného projektu
Inteligentní řízení provozu tlakových stokových sítí“ č. TA04010023

Další informace zde

 

Vyhledávání

Napište nám

Zpravodaj 4.6.2008

 

4.června 2008

 

Informace občanům:

Nabídka

Firma IDEAX, s.r.o., která se zabývá kompletací  reklamních materiálů, rozšiřuje  na Sušicku svoje aktivity. Pro provozovnu v Sušici v Nádražní ulici 820 – areál bývalé mateřské školky, hledá větší množství lidí, kteří si chtějí slušně a poctivě přivydělat. Jedná se o domácí práce  pro celou rodinu. Zájemci mohou volat na telefon 774 068 273. Bližší informace najdete také  na plakátku ve vývěsce obecního úřadu.

 

Daruj krev

Transfúzní oddělení klatovské nemocnice a Oblastní spolek ČČK oznamují, že  dne 10.června   2008 se  v Sušici v Penzionu pro důchodce  v době od 14.00 do 16.30 hodin uskuteční odběr krve. K odběru se může dostavit každý dospělý občan ve věku od 18 do 65 let i bez předcházejícího pozvání, pokud je zcela zdráv.

 


Z kultury:

Divadelní představení

Divadelní spolek „Tyl“ z Hartmanic uvádí dne 12.června 2008 od 19.00 hodin v Hrádku v hostinci U Hánů divadelní hru  Nájemníci pana Swana „Habaďůra“. Představení režíruje pani učitelka Zuzana Navrátilová. Všichni jsou srdečně zváni.

 

Divadlo v chrámu

Hned další den se uskuteční další divadelní představení Divadelní společnost Petrklíč z Prahy uvádí v pátek 13.června 2008 v kostele na Zdouni představení Jana z Arku.  Tato inscenace je uváděna v rámci projektu „Divadlo v chrámu“. Toto divadelní představení se hraje pouze v Praze v kostele sv. Štěpána a toto bude první mimopražské vystoupení. Zveme všechny občany na tento mimořádný umělecký zážitek. Začátek představení je v 19.30..

 

Pozvánka

Česká křesťanská akademie Sušice zve ve čtvrtek 12. června 2008 v 19.30 hodin na přednášku v Domě – Penzion v Sušici na téma  Kdo jsou kapucíni. Vyprávět bude P. František a bratr Ambrož. Přijďte si pohovořit s bratry kapucíny, kteří žijí v sušickém klášteře od října roku 2007. Můžete se dovědět všechno, co vás zajímá.

 

Hasičský sport

   V  sobotu  31.5.2008  se konala na hřišti v Hrádku Okrsková  hasičská soutěž mužů. Během soutěže byla předvedena ukázka  útoku družstev žen z Hrádku a Čejkov a ukázka útoku mladých hasičů. Ve vlastní soutěži družstev mužů se na 1. místě umístilo družstvo Čejkov, na 2. místě se umístilo družstvo Hrádku a na 3. místě družstvo Čermné. Hasiči z Čejkov získali také putovní pohár starosty obce.

   Tuto sobotu 7.června se bude konat ve Velkých Hydčicích vyřazovací kolo soutěže družstev žen. Z naší obce se soutěže zúčastní družstva žen z Hrádku a Čejkov. Oběma družstvům držíme palce. Začátek soutěže je v 9 hodin ráno.

 

Sport:

A tým hrál v Žihobcích, kde remizoval 1:1. Branku dal Holeček. B tým hrál doma se Sokolem Malý Bor a prohrál 1:3. Gól dal Průša. Dorost zvítězil v Hradešicích 5:2 a má zajištěn postup. Branky dali: Schmirler 2, Matějka 1 ,Pena 1, Liška 1. Velice překvapilo družstvo žáků, které zvítězilo v Holýšově 4:1. Góly dali: Pátek, Kodýdek, Brůha a Nauš.

Příští utkání

A tým hraje doma v neděli s Horažďovicemi. B tým hraje v sobotu v Kolinci. Dorost hraje poslední utkání v Nezamyslicích. Žáci hrají doma s Blovicemi.

Dorostencům za úspěšnou sezónu posíláme závěrečnou písničku.

 

Blahopřejeme:

 

Významné životní jubileum  dnes slaví:

 

4.6.2008                        František Jech                                        Tedražice 71                            70 let                                 

 

Přejeme oslavenci   pevné zdraví, hodně  štěstí, klidu  a  životní pohody. K tomuto

významnému životnímu jubileu  posíláme  pěknou písničku.

 

Poslední aktualizace dokumentu: 11.06.2008