STARTOVACÍ KUFŘÍKY PRO PRVŇÁKY | OBECNÍ ÚŘAD DLOUHÁ VES

STARTOVACÍ KUFŘÍKY PRO PRVŇÁKY
Czech • Deutsch • English

Nepřehlédněte

Protipovodňový plán obce

Krizové chování

Facebook

Facebook

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Mikroregion Šumava Západ
Mikroregion Šumava Západ
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

Startovací kufříky pro prvňáky

Startovací kufříky pro prvňáčky

Při příležitosti nastávajícího školního roku obdrží každý žák první třídy startovací balíček, obsahující kufřík na výtvarné potřeby či školní pomůcky a navíc zajímavé předměty jako je box na svačinu, šňůrka na klíče, ořezávátko, guma, voskové pastelky, reflexní přívěsek, vak na sportovní pomůcky, apod.

Tento kufřík vznikl díky spolupráci obce Dlouhá Ves s neziskovou společností EKO-KOM, a. s., jako odměna za vaši účast na třídění odpadů. Tato sada nejen že udělá malým žáčkům radost a ušetří nějakou korunu jejich rodičům, ale také je nenásilnou formou povede k ekologickému chování, zejména k třídění odpadů.

Na obalu kufříku je vyobrazen průvodce dětským světem třídění odpadů Tonda Obal, se kterým se děti budou moct také v budoucnu ve škole setkávat. Tonda Obal je totiž „patronem“ školního vzdělávacího programu, který již více než 20 let realizuje právě společnost EKO-KOM, a. s. Jen ve školách se s lektory tohoto programu setkává přes 100 000 dětí ročně. Jistě se tedy s Tondou setkají v budoucnu i vaši prvňáčci.

Pro více informací o školním vzdělávacím programu navštivte také www.tonda-obal.cz.