Dvacáté šesté slavnosti se líbily a zde je několik ohlasů.

Pan Michal s rodinou: Jsme tady na Olgu Lounovou a je to perfektní, chystáme se na Parkány a malým do dětského parku, letos to opět vypadá velmi dobře.

Malá slečna Karolínka: byla jsem v parku na bangee a ve strašidelném hradě. Paní mně dole udělala copy a líbí se mi zpěvačka.

Volarský tým po soutěží: Perfektní práce moc jsme si to užili. Soutěž super a druhé místo je paráda. Jak jsme viděli chytlo se i zatloukání hřebíků. Gratulujeme vítězům a děkujeme ostatním soutěžícím a lidem za to, jak fandili. No a nyní jdeme na jedno.

Vítězové: O putovní dřevák z Perlesreutu. Opět skvělá soutěž, líbila se nám novinka se zatloukáním hřebíků. Děkujeme vedení radnice, že nás opět pozvalo a moc si to tady s vámi užíváme. Skvělý program a je pěkné, jak se tady bavíte.

Pětice od vodního stolku: Opět super, moc se nám to líbí. Pití je dost, zábava skvělá a těšíme se na Parkány a zítra na pochod.

Dvě fanynky ze Strakonic: Těšíme se na Parkány, kvůli nim jsme tady. Prošli jsme si to tady a je to moc fajn. Pěkné stánky jsou na náměstí a líbili se nám dřevaři. No a za chvíli to začne kluci jsou vždy skvělý a my zpíváme s nimi.

Pan Volaran: Těším se na pochod a věřím, že to dnes již padne. Lidí je hodně a klape nám to parádně. Slavnosti jsou opět na úrovni a program vynikající.

Pan Václav s manželkou: Jezdíme sem z Prachatic pravidelně pochodovat a poklábosit s kamarády a vždy je to báječné. Pro ten klapot dřeváků a zejména dřevěný potlesk nemá chybu.

Jára s dědečkem: moc se na to těším, děda mi koupil dřeváky a jdeme na to. Parádně klapou, líbila se mi soutěž dřevařů a koupil jsem si dřeváky a pistolku. No a teď jdeme s dědou klapat pochodem.

Pan Jaroslav, nejvzdálenější účastník pochodu: Vaše slavnosti jsou krásné. Přijel jsem z Tenerife a kamarád kameník mi půjčil dřeváky, a tak jsem šel. To, že u vás dostanu dárek za nejvzdálenějšího mně překvapil a taky potěšil. Moc děkuji a gratuluji k rekordu.

Reklama od přátel z Googlu

Reklama

Rodenstock Klatovy
Rodenstock Klatovy
Country saloon Beňovy
Country saloon Beňovy
Pivovar LYER Modrava
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava
Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Penzion Klose
Chata Modrava
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Stavební, zemní a zámečnické práce. Výroba a prodej betonu. Zpracování cenových nabídek
Penzion se stylovou šumavskou restaurací v krásném prostředí. Dětské hřiště. Vhodné i pro firemní akce. (*I)

Reklama od přátel z Googlu