Do Volarského kostela svaté Kateřiny Alexandrijské se vrátil po roce krásný koncert.

Ten přinesla pod klenbu kostela Dobrá Zpráva pěvci a hudebníci z Volar se po loňské odmlce vrátila. Na závěr svátečních dní, ale i roku donesla sebou koledy, spirituály, vánoční melodie i písně. Pěkně zaplněný kostel lidmi, pěvci i hudebníci naladili i povznesli do zbytku roku letošního, ale i toho přicházejícího.

„Sváteční dny skončily a my jsme přišli, abychom vás potěšily zpěvem, hudbou a písní,“ řekla na úvod mluvčí souboru a lidé seděli, poslouchali i zpívali.

Písně známých i neznámých autorů, spirituály i Biblické příběhy v hudebním provedení nadchly a rozehřály. Dobrá Zpráva skončila koledou Narodil se Kristus pán a společně se sborem si ji zapívali všichni. Pomyslný zvon na konec jako v pohádkách zazvonil adventním dnům i odcházejícímu roku a oznámil, že již je tomu konec.

Byl to krásný závěr úspěšného a plodného roku 2019, přivítejme pomalu již přicházející rok dvou tisící dvacátý. Za koncert na závěr poděkovali lidé spontánním potleskem.

Poděkujme za krásný zážitek sboru Dobrá Zpráva a vezměme si něco pozitivního ze závěrečného příběhu, který na závěr přednesla mluvčí souboru.

Ladislav Beran

Reklama – Google

Reklama

Klostermannova chata, Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Pivovar LYER Modrava
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Hotel Svatý Tomáš
Penzion Modrava
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Penzion Klose
Chata Modrava
Chata Modrava
Montáž, demontáž, pronájem a doprava lešení na stavbu a zpět. Vnitřní, venkovní, fasádní i prostorové. (*I)
Penzion a restaurace 15km od Klatov, příjemné prostředí, kurt, velká zahrada, vhodné i pro školení, WiFi internet. (*I)

Reklama – Google