Šumava se otevírá všem | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Šumava se otevírá všem | Šumava Net.CZ

Šumava se otevírá všem | Šumava Net.CZ

V pondělí 26.8.2013 bylo v IS Svinná Lada uzavřeno společné memorandum o spolupráci Správy NP Šumava a Národní rady osob se zdravotním postižením. Již delší dobu současnou Správou NP postupně realizované zpřístupňování Šumavy osobám se zdravotním handicapem tak dostává oficiální podobu.

Memorandum za velkého zájmu médií společně svými podpisy stvrdili předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása a ředitel Správy CHKO a NP Šumava Jiří Mánek

Jiří Mánek zdůraznil hlavní krédo tohoto aktu: „Šumava pro všechny“. Zrekapituloval doposud zrealizovaná opatření pro odstranění bariér pro zdravotně postižené, v nichž chce pokračovat a dále je rozšiřovat. Má to význam i pro zvyšování návštěvnosti neboť k několika stotisícím zdravotně handicapovaných v ČR se musí připočítat i ti, kteří je doprovázejí.

Václav Krása připomněl, že se na handicapované musí pohlížet jako na ostatní, protože mají stejné potřeby a chtějí také stejně žít. Pokud cestují za rekreací, jsou pro ně nejdůležitější vyčerpávající informace o zvolené lokalitě z hlediska bezbariérovosti a bezproblémovosti. Z tohoto hlediska ocenil přístup a vstřícnost současného vedení a Správy NP a CHKO Šumava.

Místo podpisu nebylo zvoleno náhodně – IS středisko Svinná Lada se nachází u Chalupské slati, do níž je už delší dobu vybudován bezbariérový přístup. A tak se tam mohl vydat i pan Krása, sám zdravotně handicapovaný, a shlédnout ji na vlastní oči.
    

Tak se nakonec plánovaná tisková konference odehrála přímo na vyhlídkové plošině do slati.Přátelské potřesení rukou bylo zároveň odhodláním a slibem na trvalou vzájemnou spolupráci.

Více fotografií ve fotogalerii ….

Text a foto: František Janout, ŠumavaNet.CZ

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Šumava se otevírá všem | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Pivovar LYER Modrava

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Šumava se otevírá všem | Šumava Net.CZ