Karel Havlík odměněn cenou Konráda Adenauera | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Karel Havlík odměněn cenou Konráda Adenauera | Šumava Net.CZ

Karel Havlík odměněn cenou Konráda Adenauera | Šumava Net.CZ

Nadace Konráda Adenauera poprvé udělovala lokální novinářské ceny Konrád - Adenauer - Stiftung a Prager Zeitung poprvé v České republice udělili v říjnu v Praze Lokální novinářskou cenu, kterou získali publicista Karel Havlík z klatovského Magazínu ze Šumavy a redaktorka MF Dnes z Olomouckého kraje Ivana Pustějovská. Nadace odměnila novinářské práce na téma rozšiřování Evropské unie se zvláštním zřetelem na vstup ČR do EU a česko - německé vztahy. Konrád - Adenauer Stifung je politickou nadací. Jméno prvního německého spolkového kancléře nese od roku 1964. Konrád Adenauer a jeho zásady jsou pro nadaci, která má 56 zahraničních poboček a v naší republice působí jedenáctým rokem, posláním a závazkem. Nadace v současnosti pracuje na více než 200 projektech ve 120 zemích světa. V Německu má např. 21 vzdělávacích středisek. Nadace se zasazuje na národní a mezinárodní úrovni prostřednictvím politického vzdělávání o mír, svobodu a spravedlnost. Usiluje zejména o upevňování demokracie, podporu evropského sjednocení a rozvoj politické spolupráce. Organizuje např. mezinárodní kongresy, podporuje nadané mladé lidi, zejména novináře a umělce a každoročně uděluje renomovanou literární cenu, pořádá výstavy, autorské čtení aj. Nadace se také zabývá posílením role ve společnosti, nezávislých odborů, vědeckou spoluprací, rozvojem venkova, ochranou životního prostředí a celou řadou významných akcí. Udělení ceny našemu publicistovi, je poctou pro Magazín ze Šumavy, který vychází v Euroregionu Šumava - Bavorský les od roku 1997. S příspěvky oceněného publicisty a psychologa se můžete pravidelně setkávat i na Informačním serveru ŠumavaNet.CZ. U příležitosti předání cen se uskutečnila panelová diskuse novinářů a politologů na téma Náklad, zakázka, odpovědnost - žurnalistika v novém tisíciletí. Velvyslanec Spolkové republiky Německo J. E. Dr. Michael Libal ocenil iniciativu odměněných novinářů a prohlásil, že v USA se říká, že veškerá politika je politika lokální a o to větší je odpovědnost provinčních novinářů. "Sám jsem synem novináře, takže vím, že většina velikých novinářů začínala jako lokální." Novinář má sice také úkoly politické, ale není v roli politika, poznamenal velvyslanec s tím, že nemá politikům poklonkovat, ale má jim šlapat na paty, ale také, je–li to nutné, je podporovat. Důležité je, aby zůstal protiváhou politické moci. V debatě např. zazněla výtka o možné závislosti českých žurnalistů na německých vydavatelích, což naši redaktoři popřeli. „Německým vydavatelům nejde o nic jiného, než o zisk. To bylo klíčovým motivem vstupu na náš mediální trh,“ shodli se všichni. Novinář tohoto tisíciletí by měl zachovávat profesionální etiku a být nezávislý a odpovědný k faktům.

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Karel Havlík odměněn cenou Konráda Adenauera | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Alpská vyhlídka, Bučina
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Karel Havlík odměněn cenou Konráda Adenauera | Šumava Net.CZ