SMS Jižní Čechy a SMS VVL motokros klub v AČR - Jinín | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: SMS Jižní Čechy a SMS VVL motokros klub v AČR - Jinín | Šumava Net.CZ

SMS Jižní Čechy a SMS VVL motokros klub v AČR - Jinín | Šumava Net.CZ

V neděli, 15. září se jel předposlední podnik seriálu jihočeského KP v motokrosu v Jiníně. Součástí tohoto závodu byl i závod seriálu VVL Cup. Podniku se zúčastnilo 181 jezdců a za teplého počasí přihlíželo zhruba 500 diváků. Poměrně našlapanému časovému harmonogramu se nakonec operativně ulehčilo tím, že se třída 50 ccm jela paralelně na dětské trati v areálu a vše se tak stihlo bez sebemenších problémů.

Ve třídě 50 ccm zvítězil devítiletý Jaroslav Novotný z Červeného Újezdu. Mezi jezdci třídy 65 ccm byl jasně nejlepší desetiletý Stanislav Pojar z Vřeskovic u Klatov, který byl dokonce čtvrtý v absolutním pořadí třídy 85 ccm, s kterou byly pětašedesátky spojeny. Díky všem odjetým závodům si však již před posledním závodem zajistil titul přeborníka kraje Pavel Tomiška z týmu Motokrosová škola. Mezi jezdci třídy 85 ccm zvítězil Tomáš Ptáček ze Sobíňova na Vysočině. Druhý byl Dominik Vaněk z MX Paradise, kterého dělí od letošního titulu pouhé dva body.

Mezi jezdci třídy Hobby MX2 Roman Šebesta z týmu J.S. MX, který už má také jen krůček k celkovému vítězství v seriálu, který vyhrál před Rakušanem Davidem Exenschlägerem z Motosportu Chýnov. V této třídě startovalo také pět závodnic třídy WMX (ženy), nejlepší byla na devatenáctém místě přední závodnice MMČR Kristýna Tomišková z týmu Motokrosová škola. V kategorii Hobby MX1 to byl souboj mezi Vlastimilem Chalupným z Moto Teamu Excel Racing a Miloslavem Uhlířem z Cerhenic. Prvně jmenovaný nakonec díky lepší druhé jízdě vyhrál, ale o letošní titul přeborníka kraje však bude muset ještě bojovat na posledním závodě.

Mezi Veterány využil výborné znalosti domácí tratě Ladislav Mikas z týmu MM Motors Renvolt Bohemiastone, když porazil zkušeného Adolfa Straku z Motosportu Chýnov, který byl druhý. Seriál vede s náskokem šestnácti bodů Jan Hůda z BV Racing Teamu. Zvlášť hodnocené veterány nad 50 let vyhrál Petr Kölbl z AMK Pacov, který ztrácí pouhé tři body na lídra třídy Zdeňka Svobodu z Motosportu Chýnov. Mezi veterány nad 60 let byl nejrychlejší Miroslav Kukrál z BV Racing Teamu, letošní titul si ale již v Jiníně zajistil Jan Chromý z Motosportu Chýnov.

Ve třídě MX2 (HR Technik Cup) jasně vládne Pavel Beránek z SXS teamu. Sice to byl velký souboj o vítězství s Michalem Bártou z, ale vítezstvím v Jiníně se Pavlovi podařilo obhájit loňský titul. Další prestižní třída MX1 (HR Technik Cup) nabídla podobně jako v Netolicích souboj titánů především v podobě Rudolfa Plcha z Extreme Motorsportu a Martina Fiňka z KRTZ Teamu. Oba patří mezi motokrosovou špičku v ČR. Jinínský závod nakonec vyhrál Rudolf Plch a zajistil si tím také obhajobu loňského titulu přeborníka kraje již před posledním závodem v Klukách.

Závod se povedl a pořadatel MX-Enduro Park Jinín zaslouží mj. i velkou pochvalu za opravdu bohaté věcné ceny pro vítěze a za finanční odměny pro vítěze holeshotů v každé jízdě! Poslední závod seriálu jihočeského KP v motokrosu se pojede v sobotu, 5.10.2019 tradičně v Klukách u Písku.

Trojice jezdců jihočeského střediska ve složení Michal Bárta (MX2), Michal Gregor (MX1) a Pavel Beránek (OPEN), budou reprezentovat SMS jižní Čechy v závodě MMČR družstev již tuto neděli, 22. září v Dalečíně. Cílem je obhájit loňské TOP3 mezi zvlášť hodnocenými SMS družstvy.

Evžen Zadražil, vedoucí SMS Jižní Čechy, 2019-09-18

Foto: Karel Nováček, FotoFofr.com 

 

 

Infosloupec: SMS Jižní Čechy a SMS VVL motokros klub v AČR - Jinín | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Country saloon Beňovy
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
AUTOSPOL PLUS spol. s.r.o.

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: SMS Jižní Čechy a SMS VVL motokros klub v AČR - Jinín | Šumava Net.CZ