Konopická z Volar | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Konopická z Volar | Šumava Net.CZ

Konopická z Volar | Šumava Net.CZ

Dvacáté šesté slavnosti se líbily a zde je několik ohlasů.

Pan Michal s rodinou: Jsme tady na Olgu Lounovou a je to perfektní, chystáme se na Parkány a malým do dětského parku, letos to opět vypadá velmi dobře.

Malá slečna Karolínka: byla jsem v parku na bangee a ve strašidelném hradě. Paní mně dole udělala copy a líbí se mi zpěvačka.

Volarský tým po soutěží: Perfektní práce moc jsme si to užili. Soutěž super a druhé místo je paráda. Jak jsme viděli chytlo se i zatloukání hřebíků. Gratulujeme vítězům a děkujeme ostatním soutěžícím a lidem za to, jak fandili. No a nyní jdeme na jedno.

Vítězové: O putovní dřevák z Perlesreutu. Opět skvělá soutěž, líbila se nám novinka se zatloukáním hřebíků. Děkujeme vedení radnice, že nás opět pozvalo a moc si to tady s vámi užíváme. Skvělý program a je pěkné, jak se tady bavíte.

Pětice od vodního stolku: Opět super, moc se nám to líbí. Pití je dost, zábava skvělá a těšíme se na Parkány a zítra na pochod.

Dvě fanynky ze Strakonic: Těšíme se na Parkány, kvůli nim jsme tady. Prošli jsme si to tady a je to moc fajn. Pěkné stánky jsou na náměstí a líbili se nám dřevaři. No a za chvíli to začne kluci jsou vždy skvělý a my zpíváme s nimi.

Pan Volaran: Těším se na pochod a věřím, že to dnes již padne. Lidí je hodně a klape nám to parádně. Slavnosti jsou opět na úrovni a program vynikající.

Pan Václav s manželkou: Jezdíme sem z Prachatic pravidelně pochodovat a poklábosit s kamarády a vždy je to báječné. Pro ten klapot dřeváků a zejména dřevěný potlesk nemá chybu.

Jára s dědečkem: moc se na to těším, děda mi koupil dřeváky a jdeme na to. Parádně klapou, líbila se mi soutěž dřevařů a koupil jsem si dřeváky a pistolku. No a teď jdeme s dědou klapat pochodem.

Pan Jaroslav, nejvzdálenější účastník pochodu: Vaše slavnosti jsou krásné. Přijel jsem z Tenerife a kamarád kameník mi půjčil dřeváky, a tak jsem šel. To, že u vás dostanu dárek za nejvzdálenějšího mně překvapil a taky potěšil. Moc děkuji a gratuluji k rekordu.

Infosloupec: Konopická z Volar | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Konopická z Volar | Šumava Net.CZ