Závěr školního roku v Lenoře | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Závěr školního roku v Lenoře | Šumava Net.CZ

Závěr školního roku v Lenoře | Šumava Net.CZ

Poslední červnový pátek patřil školákům.

Byl to den, kdy školáci jdou naposled do školy. Již tradičně odchází nejstarší žáci do učebních, či středoškolských oborů, žáci pátých tříd končí první stupeň a vstupují do stupně druhého a taky se na mnoha místech se vítají předškoláci MŠ, kteří v září půjdou hrdě poprvé do školy. To vše, ale až po dvou měsících prázdnin. Jeden takový konec školního roku se udál i v Lenoře v obci na levém břehu Teplé Vltavy.

Slavnostní akt se uskutečnil v místní sokolovně. Zde se sešly děti z mateřské i základní školy, rodiče, pedagogický sbor, ale i paní kuchařky a všichni, kteří mají ve škole hodně povinností, no a jaké by to bylo loučení bez rodičů, kteří též přišli dětem pogratulovat a pedagogům poděkovat.

V sokolovně přivítal všechny ředitel Základní školy v Lenoře Mgr. Zbyněk Jícha, poděkoval všem za krásný rok, přivítal starostu obce Antonína Chrapana a poté si v projekci prohlédli všichni v sále jaký to byl rok. Bylo vidět, že žáci školky i školy toho stihli hodně. Výlety, jazykové kursy doma i v blízkém Bavorsku jako, v Passau, návštěva Techmánie, či výlet do dětského ráje v Kovářově, hry, výuka zábava to vše si připomněli a bylo to moc pěkné. Po projekci vystoupil starosta obce Antonín Chrapan, který poděkoval všem pedagogům základní školy, jak celý školní rok pěkně zvládli. Poděkoval panu řediteli školy, za akce, aktivitu, ale i pomoc v obci. Následovalo pasování předškoláků na prvňáčky, rozloučení se žáky pátých tříd, kteří po prázdninách budou jezdit do školy ve Volarech. Poděkování všem zaměstnancům školy a závěrečné písně, které mají děti nejradši skončila oficiální část.

Poté ve třídách pan ředitel, a paní učitelky rozdali vysvědčení a největší radost měli prvňáčci. V Lenoře se učí znamenitě, neboť všichni prvňáčci mají na vysvědčení samé jedničky. Tak tedy ahoj, školo, ahoj prázdniny. Užijte jich ve zdraví, v pohodě a tak, abychom se v září opět ve školních lavicích sešli.

Ladislav Beran

Infosloupec: Závěr školního roku v Lenoře | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Závěr školního roku v Lenoře | Šumava Net.CZ