Tip pro Vás: Zaostři na výjimečnou práci ve společnosti Rodenstock | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Tip pro Vás: Zaostři na výjimečnou práci ve společnosti Rodenstock | Šumava Net.CZ

Tip pro Vás: Zaostři na výjimečnou práci ve společnosti Rodenstock | Šumava Net.CZ

Společnost Rodenstock, která se zabývá výrobou brýlí a čoček, se rozhodla bojovat s nedostatkem nových zaměstnanců speciálním projektem.

Rodenstock momentálně nabízí volná místa nejen v samotné výrobě, ale hledá i nové zaměstnance například na pozice obchodních zástupců, procesních technologů i do administrativy.

Společnost Rodenstock se pyšní bezmála 4 miliony zákazníků ročně a je největším výrobním závodem v Evropě. V současné době má přes tisíc zaměstnanců.

Zájemcům o místo nabízí stabilní práci a výrobu špičkových produktů. To všechno v komfortním prostředí. Náplň práce je navíc velmi různorodá.

Nechybí ani nejrůznější bonusy v rámci firemního sociálního programu. „Jedná se o nabídku voucherů k využití na různé účely, jako je nákup v lékárně, dovolená nebo návštěvu kina a další. Základní hodnota je 3500 korun pro zaměstnance na rok, po letech odpracování se program postupně navyšuje až na 7 tisíc. Dále nabízíme mimo jiné příspěvek na dojíždění, týden dovolené navíc, třináctý plat, penzijní připojištění, pořádáme různé firemní akce a další,“ dodává vedoucí personálního oddělení společnosti Rodenstock.

Podívejte se na VIDEO!

Zaostři.cz

Rodenstock.cz

Firmy v Plzeňském kraji aktuálně bojují s nedostatkem zaměstnanců. Míra nezaměstnanosti je momentálně velmi nízká a projevuje se to právě na počtu nových pracovníků, které nejrůznější provozy potřebují.

Společnost Rodenstock, která se zabývá výrobou brýlí a čoček a je expertem v oboru, se proto aktuální situaci snaží vyřešit speciálním projektem, do kterého zapojila i samotné stávající zaměstnance. Projekt  ´Zaostři.cz´má nalákat do provozu v Klatovech nové kvalitní pracovníky.

„Projekt vznikl na základě aktuální potřeby společnosti. Na jedné straně jsme měli a máme obrovský počet zakázek a rosteme, na druhé straně je obecně nízká nezaměstnanost a nedostatek pracovníků, kteří by tyto zakázky zpracovali. A tak bylo třeba se podívat na to, co vše lze pro vyřešení této situace udělat. Navíc jsme blízko hranic s Německem a je zde stále možnost pracovat za hranicemi,“ vysvětluje vedoucí personálního oddělení společnosti Martina Vyčichlová.

Projekt ´Zaostři.cz´ vznikl na základě podrobné analýzy, na které si společnost dala velmi záležet. „Nejdříve jsme se podívali na to, jaký máme HR marketing, v čem se můžeme zlepšit směrem ven. Současně jsme se ale podívali i dovnitř firmy a definovali jsme si oblasti, ve kterých se můžeme zlepšit interně a rozšířit tak možnost doporučení našich vlastních zaměstnanců. Z této analýzy vznikl celý koncept ´Zaostři.cz´, jehož ambasadorem jsou naši zaměstnanci,“ pokračuje Martina Vyčichlová. „Projekt ´Zaostři´ je zaměřený primárně na oslovení potenciálních zájemců o práci ve výrobním závodě, ale nedílnou součástí je i komplexní marketingové uchopení naší firemní image zaměstnavatele, který je v regionu již úspěšných 25 let.“


Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: Tip pro Vás: Zaostři na výjimečnou práci ve společnosti Rodenstock | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Tip pro Vás: Zaostři na výjimečnou práci ve společnosti Rodenstock | Šumava Net.CZ