Hasičská soutěž mládeže Plamen Zbytiny | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Hasičská soutěž mládeže Plamen Zbytiny | Šumava Net.CZ

Hasičská soutěž mládeže Plamen Zbytiny | Šumava Net.CZ

Ve Zbytinách se ve sportovním areálu o posledním májovém víkendu uskutečnila jarní část soutěže mladých hasičů Plamen.

V sobotu se po celý den uskutečnily boje ve štafetách CTIF v pořadí MH mladší – MH starší a útok CTIF v pořadí MH starší – MH mladší a v neděli probíhala disciplína, která je nejlepší z hasičských sportů, kterou jsou požární útoky. Druhý den přišly útoky královská disciplina. Byly to i zde velké boje a zejména to, jak si děti v obojích kategoriích poradily s nasazením proudnic, startem stroje a po té závěrečným proudem na cíl. Bylo se na co dívat, rychlost, zdatnost, kvalita to vše přinesla oba dny této soutěže.

Dvoudenní soutěžení skončilo. Boje to byly zajímavé a krásné, sobotní technika a nedělní rychlost ukázaly, že všechny discipliny děti zvládly výborně. Určily pořadí z podzimní i jarní části soutěže. Nejlepší mladí hasiči v obou kategoriích jsou ve Svaté Maří Magdaléně.

Vyhodnocení provedla Starostka Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska – OSH Prachatice Helena Kotrcová a velitel soutěže Václav Zaumüller. Helena Kotrcová v úvodu řekla, že pro ni jde o srdeční záležitost a závody dětí ji se jí moc líbí. Dodala, že po tomto volebním období končí a již nebude na funkci kandidovat, to ale neznamená, že končí u hasičů, jen předá žezlo někomu jinému. Paní Kotrcová byla ve vedení tři volební období a za její práci pro sbor se jí dostalo velkého poděkování a potlesku.

Poděkování patří Zbytinským hasičkám, za to, že během dvou dnů perfektně navařili pro téměř 300 účastníků vynikající jídlo, v neděli 100 litrů výborné bramboračky a připravili 300 sekané v housce na zeleninovém podkladě. Na závěr všem poděkoval starosta Zbytin Josef Furiš, který uznal kvality všech účastníků. Sám řekl, že mnohé výkony byly obdivuhodné a je vidět, že hasiči ve vás mají skvělou budoucnost. Popřál vítězům hodně úspěchů v krajském kole, kam postupují starší a všem účastníkům poděkoval za to, že ve Zbytinách zanechali výbornou stopu a za to, že si jim líbilo. Poděkoval organizátorům a rozhodčím a všem co se na této velmi náročné a užitečné soutěži podíleli. Popřejme tedy staršímu týmu Svaté Maří Magdalény hodně úspěchů 22. června v Bechyni na krajském kole a všem ostatním hodně úspěchů.

Ladislav Beran

Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: Hasičská soutěž mládeže Plamen Zbytiny | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Hasičská soutěž mládeže Plamen Zbytiny | Šumava Net.CZ