54. Rallye Šumava Klatovy a 28. Historic Vltava Rallye | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: 54. Rallye Šumava Klatovy a 28. Historic Vltava Rallye | Šumava Net.CZ

54. Rallye Šumava Klatovy a 28. Historic Vltava Rallye | Šumava Net.CZ

Letošní 54. Rallye Šumava Klatovy a 28. Historic Vltava Rallye byly velmi obtížné, zejména díky neposednému počasí. V soutěži historických vozů si přesto nenechala utéct vítězství dvojice Luigi ´Lucky´ Battistolli (Lancia Delta HF Integrale), v klání soudobých vozů zvítězila (s přispěním defektu tovární škodovky) dvojice Václav Pech – Petr Uhel s Fordem Fiesta R5. 

Nejvýznamnější událost 54. Rallye Šumava Klatovy se udála na Strašínské rychlostní zkoušce č.8, kde tovární dvojice Jan Kopecký - Pavel Dresler musela měnit kolo. V tu chvíli se do čela soutěže posunulo plzeňské duo Václav Pech – Petr Uhel (Ford Fiesta R5), které už si nenechalo ujít příležitost přerušit čtyřletou vítěznou Kopeckého sérii a dojet si do Klatov pro své páté prvenství na domácí soutěži. Druhou příčku obsadili Kopecký s Dreslerem, pro bronz si dojeli Filip Mareš s Janem Hlouškem a jako čtvrtí dokončili soutěž vítězové samostatného hodnocení sobotní etapy Václav Kopáček s Barborou Rendlovou (všechny tyto dvojice jely s vozy Škoda Fabia R5). Klasifikaci oblíbené kategorie 2WD v rámci českého šampionátu ovládli Václav Stejskal se Stanislavem Viktorou s Renaultem Clio R3T.

28. Historic Vltava Rallye byla od začátku až do konce v režii favorizovaného italského dua dvojice Luigi ´Lucky´ Battistolli – Fabrizia Ponsová (Lancia Delta HF Integrale), pro druhou příčku si přijeli na cílovou rampu tradiční účastníci této soutěže Karl Wagner – Gerda Zaunerová z Rakouska (Porsche 911 SC), kteří ji uhájili před finišujícími Finy Ville Silvastim a Risto Pietiläinenem (Lancia Rally 037). V rámci českého šampionátu si pro prvenství dojeli do Klatov Vlastimil Neumann s Martinem Hlavatým (Ford Escort RS Cosworth), druhá příčka patřila Jiřímu Káňovi a Ivo Vybíralovi (Ford Sierra RS Cosworth), velkým úspěchem při premiéře na mistrovské soutěži byla třetí příčka pro Martina Klika, jemuž v Ladě VFTS ´četl noty´ trojnásobný národní šampión (ale v pozici řidiče!) Jan Frei. V cíli klatovských soutěží bylo klasifikováno 54 historických a 48 soudobých vozů, k radosti organizátorů se i nehody soutěžních vozů obešly bez zranění posádky či diváků.

Fotogalerie Michala Bártíka je zde 

Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: 54. Rallye Šumava Klatovy a 28. Historic Vltava Rallye | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: 54. Rallye Šumava Klatovy a 28. Historic Vltava Rallye | Šumava Net.CZ