Výstava ve Volarech | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Výstava ve Volarech | Šumava Net.CZ

Výstava ve Volarech | Šumava Net.CZ

Ve Volarské galerii střídá fotografie bavorské umění.

Po fotografiích Martina Faláře přichází bavorské umění Gruppe16. Výstava obrazů a moderního skla umělců z Bavorského města Santkt Oswald Riedel Hütte.

Výstavu zahájili starostové obou měst Vít Vavřinec Pavlík z Volar a Helmut Vogel ze Sankt Oswaldu Ridel Hütte. Vít Vavřinec Pavlík, který je zároveň předsedou Jihočeských výtvarníků přivítal hosty z Bavorska, samotné umělce a volarskou veřejnost, která přišla v pěkném počtu. Ve svém slově poděkoval bavorským kolegům umělcům, že přijali nabídku vystavovat ve Volarech. Je to pro mě i naše občany pocta přivítat zde umělce z nedalekého místa za hranicemi. Připomenul, že i letos se naváže na tradici mezinárodních výstav. A tak po výstavě mistra z daleké Číny a krásného Moldavska, letos přijdou další. Nyní jste to vy a v průběhu roku k nám zavítají umělci z Anglie dodal Vít Pavlík. Umění sbližuje a jsem rád, že můžeme přivítat umělecké seskupení Gruppe 16 našich bavorských sousedů ze Sankt Oswaldu RidelHütte, městečka nedaleko našeho od města.

Starosta Sankt Oswaldu Riedel Hütte Helmut Vogel, který poděkoval za pozvání. Projevil radost nad tím, že umělci jeho obce mohou vystavovat ve Volarech. Pro mne je to velká pocta být u vás ve městě nedaleko našich hranic. Naše města sbližují národní parky a tím pádem, jde tedy o dobrý vztah k přírodě, kultuře a nyní i společenskému dění i životu. Krátce představil město, které je v centru Bavorského parku. Do roku 2000 zde byla sklárna a po jejím výhasu je zde nyní soustředěno mnohé k Bavorskému národnímu parku. Představil uměleckou skupinu Gruppe 16, která reprezentuje obec uměním, malířstvím, fotografií a samozřejmě skla. V roce 2016 náš spolek vstoupil do zajímavého projektu Bez hranic po celé Evropě, za kterou bylo město oceněno v Berlíně hlavní cenou. To, že se nám projekt daří naplňovat je i dnešní setkání u vás na druhé straně hranice a jsme rádi, že naše umění přišlo shlédnout tolik lidí. Na závěr popřál všem hodně úspěchů a štěstí a vyzval k návštěvě tohoto bavorského městečka.

Za umělecké seskupení Gruppe 16 předal jeho předseda Michael Schreiner malý dar v podobě vázy, jejíž hlavním motivem je lev ve skoku. K tomu dodal ,,lev to je náš i váš ochránce jak známo z historie a tak jsme ho zvolili jako motiv, která sbližuje obě místa a zároveň ať působí jako ochránce§ dodal Michael Schreiner a předal tuto vázu Vítu Pavlíkovi.

Výstatva potrvá v galerii na náměstí v prostoru IC Volary, kde se galerie nachází do konce měsíce dubna.

Ladislav Beran

Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: Výstava ve Volarech | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Výstava ve Volarech | Šumava Net.CZ