Sportovní ples ve Volarech | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Sportovní ples ve Volarech | Šumava Net.CZ

Sportovní ples ve Volarech | Šumava Net.CZ

Do Volar se po letech vrátil Sportovní ples.

Po letech se do společenského sálu vrátil ples sportovců a obohatili tak plesové období ve Volarech. Martin Jurásek, Jindřiška Lukačová a Martin Sedlák to je trio, které z nápadu přešli ve skutečnost a připravili nádherný ples, který ozdobil letošní plesovou sezónu. Hotel Bobík, TJ Tatran Volary a Město Volary společně ples uspořádali a jeho průběhem slovem provázel moderátor Hit rádia Faktor Jarda Pavlík.

Zahájení plesu bylo stylové, Jaroslav Pavlík společně se starostu Volar Vítem Pavlíkem a ples uvedli. Vít Pavlík poděkoval za pozvání a popřál sportovcům hodně úspěchů, a aby se jim ples vydařil. Zdůraznil, že přichází období jednání o využití stadiónu ve Volarech a svému jmenovci poděkoval, za to, že se ujal moderování večera, přivítal skupinu MP3 , která na společenském plesu sportovců hrála a dodal ať se vám u nás dobře hraje.

Na sportovním plese nechyběl ani sportovní výkon, ten předvedla Iva Fošumová, vicemistryně České republiky mezi profesionálními instruktory v soutěži Individual Trophy 2014 v aerobiku. Ta předvedla parádní sestavu.

Vrcholem večera byla dražba dresů fotbalistů Dynama České Budějovice a hokejistů ČEZ Motoru České Budějovice s podpisy současných kádrů. V dražbě se mnozí předháněli, až cena dresu hokejistů ČEZ Motoru České Budějovice dostala na 5000,- a dres fotbalistů Dynama České Budějovice, začala na tisíci korunách a šplhalo se cenou výš a výš. Atraktivní dražba se zastavila na ceně 20 000,- Šťastný majitel, nejenže je rád, že získal zajímavý suvenýr, ale společně s majitelem dresu hokejistů řekli, jsme rádi, že jsme mohli takto přispět na mladé volarské fotbalisty, neboť výtěžek z dražby jde na rozvoj tohoto fotbalu ve městě. Volarský mládežnický fotbal dostal k tomuto další finanční příspěvek a to 45000,- pro mládežnické fotbalové kluby což byl výtěžek ze vstupného a prodaných lístků do tomboly. Tímto krásným počinem byla dražba u konce, k tomu dostali od Jaroslava Pavlíka trika, které věnovalo HIT rádio faktor. Ples pokračoval dál, až do ranních hodin a všem se moc líbil, takže ahoj za rok řekli všem sportovci.

Ber.

Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: Sportovní ples ve Volarech | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Sportovní ples ve Volarech | Šumava Net.CZ