Lipenská kapela Pilot Season dobývá hudební svět, uspěla v cenách Anděl | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Lipenská kapela Pilot Season dobývá hudební svět, uspěla v cenách Anděl | Šumava Net.CZ

Lipenská kapela Pilot Season dobývá hudební svět, uspěla v cenách Anděl | Šumava Net.CZ

Minulý týden vibrovalo Lipensko v rockovém rytmu. A to doslova! Vysloveně lipenská kapela Pilot Season byla nominována na populární hudební cenu Anděl v kategorii rocková hudba. Vítězství kluci sice nebrali i tak se ale jedná o obrovský úspěch. Vždyť ve stejné soutěži byly v jiných kategoriích nominovány skupiny jako Monkey Bussines nebo Lucie. „Byli jsme naprosto v šoku, v nádherným šoku. Dozvěděli jsme se o nominaci skrz posty hudebních médií na Facebooku a skrz email, který nám přišel. Na začátku jsem tomu nemohl uvěřit, protože tahle příčka byla vždycky úplně jinde a mimo náš dosah. Z Vyššího Brodu na nominaci Anděl? Docela hustý,“ směje se zpěvák a bubeník Otomar Novotný, jeden ze zakladatelů kapely.

Vedle Novotného, který je z Vyššího Brodu, je dalším členem kapely zpěvák Aleš Stoiber z Českého Krumlova, dále dva kytaristi Matěj Selucký z Horní Plané, Michael Marek z Vyššího Brodu a basista Martin Čadek, který také bydlí v Horní Plané. Pětičlená chlapecká kapela uspěla se svým debutovým albem s názvem „A Deep Dive“ „Na dlouhohrajícím albu šikovně balancují na hraně punk-rockové či pop-punkové rozmařilosti a grungeové zadumanosti.“ píše se o kapele, která je momentálně ve stádiu hibernace. „V naší muzice jde slyšet vliv hned několika hudebních žánrů a proto je složitý to zvládnout zaškatulkovat do jednoho stylu. Proto ho nejčastěji nazýváme alternativním rockem,“ dodává Novotný.

Kapela spí z toho důvodu, že ústřední dvojka Aleš Stoiber a Otomar Novotný nabírá zkušenosti v Anglii. Podle nich posluchačská základna a celkově zaměření hudebního byznysu v ČR preferuje trochu odlišnou muziku, než o kterou se snaží Pilot Season. „To není stěžování si, ale konstatování faktu. Chceme dělat naší muziku na full time a proto jsme logicky museli přesídlit tam, kde je aspoň nějaká šance si tohle splnit. Zbytek kluků nadšení z toho kroku nesdílelo. Rozešli jsme se naprosto v dobrém, jsme stále dobří kamarádi, jen jsme se vydali každý jinačí cestou,“ uvádí Otomar a Aleš s tím, že kapela fungovala od roku 2015 a vydala i pětipísňové album s názvem „The Space Between Us“. „Momentálně pracujeme na novém materiálu, který postupně nahráváme a se kterým následně budeme pracovat. Chceme naší tvorbu začít představovat lidem z britského hudebního byznysu a snažit se vybudovat si kolem sebe kvalitní tým lidí. Je určitě na co se těšit,“ uzavírá Aleš Stoiber.

Pavel Pechoušek
TURISTICKÝ SPOLEK LIPENSKA

 

Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: Lipenská kapela Pilot Season dobývá hudební svět, uspěla v cenách Anděl | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Lipenská kapela Pilot Season dobývá hudební svět, uspěla v cenách Anděl | Šumava Net.CZ