Bázumský pohár | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Bázumský pohár | Šumava Net.CZ

Bázumský pohár | Šumava Net.CZ

Závěrečný závod letošního ročníku O Bázumský pohár v obřím slalomu se uskutečnil Nad Kovárnou.

Třicet sedm závodníků se s tratí pralo statečně a všichni ukázali, že po dvou měsících na lyžích je pro ně střední carvový oblouk zvládnut dokonale. Kluci i dívky předvedli solidní styl a zejména nejstarší kategorie chlapců i slečen byl vynikající. Závod skončil a přišlo hodnocení. Nejdříve jak to dopadlo v Horní Vltavici

Závod v Horní Vltavici skončil těmito výsledky.

Vítězové Nad kovárnou jsou Jaroslav Mach, který dal krásný dárek k narozeninám, Tereza Kabourková, Ondřej Sajfrýd, Veronika Nováková, Petr Sochor, Ludmila Kozlová, Jakub Valíček a Michaela Šulecová. Závodníky dekoroval místostarosta obce Tomáš Kantůrek, který dětem poděkoval za krásné výkony a rodičům za to, že je dovezli na tento závod. Příští rok vás u nás znovu rádi uvidíme a těšíme se dodal na závěr.

Celkoví vítězové za čtyři závody jsou: Jaroslav Mach, Tereza Kabourková, Adam Novotný, Julie Štěpányová, Matěj Cabejšek, který poslední závod odjel se zlomenou rukou a má za to u všech veliký obdiv. Ludmila Kozlová, Matěj Němec a Michaela Šulecová. Ceny předávali Ing. Zdeňka Lelková ředitelka závodu, Martin a Michal Černý a Lenka Řežábková za SKI klub Šumava Volary.

Absolutním vítězem IX ročníku se stala Michaela Šulecová z Prachatic, která letos bojoval s Jakubem Valíčkem, a v závěru závodů dominovala.

Děkujeme mediálním partnerům, mezi které patří i náš deník, za to že závod uveřejňují a píši o nás. Velké poděkování patří generálnímu sponzorovi městysu Strážný v čele s jeho starostkou Jiřinou Králikovou a jeho zastupitelům za obrovskou podporu sportu. Poděkování dál patří starostům Kubovy Huti Zbyňku Klosemu, Horní Vltavice Pavlovi Kramlovi a Stožce Miroslavu Karabcovi za výbornou přípravu a krásné ceny, SKI klubu Šumava Volary za vynikající úpravu a podmínky v areálu na Českých Žlebecch. Děkujeme sponzorům za spolupráci a krásné ceny, vždyť bez vás by to nešlo.

Máme tedy za sebou devět let solidní práce a již nyní se těšíme na desítku, kde již nyní žádám o spolupráci a možné návrhy ke zlepšení práce a též hledáme nové spolupracovníky, kterých není nikdy dost.

Ladislav Beran.

Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: Bázumský pohár | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Bázumský pohár | Šumava Net.CZ