Třetí závod Bázumského poháru Českých Žlebech | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Třetí závod Bázumského poháru Českých Žlebech | Šumava Net.CZ

Třetí závod Bázumského poháru Českých Žlebech | Šumava Net.CZ

 

Třetí dějství Bázumského poháru se jel ve SKI areálu Ski klubu Šumava Volary v Českých Žlebech.

Hlavní pořadatel závodu obec České Žleby v čele se starostou Miroslavem Karabcem připravili vynikající závody v krásném prostředí šumavského vrchu na Zlaté stezce.

 V areálu, který leží na Zlaté stezce připravili Jiří Tairich a Ladislav Beran s domácími pořadateli technicky náročnou trať s třiceti brankami. Závod, který letos poprvé překonal padesátku závodníků začal v pravém šumavském počasí. Nejdříve vítr, sněhová přeháňka, ale s prvním závodníkem přišlo vyjasnění a teplota nad bodem mrazu. Výborně připravená trať zaměstnanci SKI klubu Šumava Volary, vybízela k velmi solidní technice, a ta přišla.

Závod zahájil hlavní rozhodčí Ladislav Beran, který vysvětlil pravidla, a jelo se na trať na prohlídku. V samotném závodě se čekal úporný boj s tratí, ale byl to pravý opak. Od nejmladší kategorie to naši lyžaři pojali bravurně a rychle. Závod bez pádů i to ukázalo, že třetí závod ukázal, že naši nejmladší bravurně řezaný oblouk zmákli. V sobotu se na trať spustily děti nejen z našeho regionu, ale z Písku, Strakonic, Berouna a rovněž hlavní město ČR Praha mělo svého zástupce.

Mezi jednapadesátku chlapců a dívek zavítal i bývalý starosta Horní Vltavice Jiří Fastner, který před devíti lety společně se Zbyňkem Klosem společně Jaroslavem Machem závod založili.

  Dekorování nejlepších se zhostili Miroslav Karabec starosta obce Stožec, Jiří Klazar za SKI klub Šumava a ředitelka závodu Zdeňka Lelková. Hodnotné ceny, kterých bylo tolik, že je nebylo možno unést připravili pro děti sponzoři ze Šumavy a dalších míst kterým moc děkujeme.

Vítězové třetího závodu. Dominik Sajfrýd - Strakonice, Sára Valíčková,- Volary Veronika Nováková - Houžná, Lukáš Novotný – Kubova Huť, Jan Beran – Kubova Huť, Ludmila Kozlová - Prachatice, Michaela Šulecová - Prachatice a Jakub Valíček - Volary.

   Třetí závod Bázumského poháru, kde jsme mediálním partnerem v Českých Žlebech se vydařil po všech úrovních právem se těšíme na velkou tečku. Ta bude 23. února v Horní Vltavice a kdo sledujete výsledky závodu vidíte, že to bude opravdu velké finále, neboť vše je stále otevřeno.

 Ladislav Beran

Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: Třetí závod Bázumského poháru Českých Žlebech | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Třetí závod Bázumského poháru Českých Žlebech | Šumava Net.CZ