Vánoční koncert Základní umělecké školy Volary | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Vánoční koncert Základní umělecké školy Volary | Šumava Net.CZ

Vánoční koncert Základní umělecké školy Volary | Šumava Net.CZ

Vánoční koncert základní umělecké školy ve Volarech byl krásný a nadělil divákům ojedinělý zážitek.

Tradičně přilákal vánoční koncert mnoho diváků rovněž i letos kinosál praskal ve švech. Dvanáct vánočních ozdob nadělili nejmladší umělci svým příznivcům a všechny stály za to.

Koncert zahájil Vít Pavlík starosta města, který ještě do listopadu vedl právě základní uměleckou školu. V úvodu omluvil tradiční moderátorku volarských Vánočních koncertů kolegyni Petru Kaczkovou, která se pro nemoc nemohla zúčastnit. Přejeme ji brzké uzdravení a krásné svátky uvedl Vít Pavlík. Přivítal vzácné hosty radní, zastupitele a významné osobnosti města, kteří na koncert přišli, zvlášť přivítal paní Janu Bártovou místostarostku města Volary a všem přítomným poděkoval za to, v jak velkém počtu na koncert přišli. Poděkoval rodičům za to, že dětem umožňují navštěvovat hudební obory a nejen je ve volarské základní umělecké škole, a za to, že je vedou k umění a pěknému zájmu. Spoluobčanům a umělcům popřál krásný zbytek adventního času, hezké prožití Vánočních svátků a do roku 2019 popřál hodně zdraví, štěstí, pohody, a aby se splnilo vše, co si lze přát.

Koncert, jehož výbornou choreografii připravili pedagogové a žáci školy zahájily pěvecké sbory Poupata a Poupátka. Oba soubory vystoupily několikrát během večera pod uměleckým vedením sbormistryně Dany Koldinské a za doprovodu klavíru Petry Řezankové a byly výborný. Začalo se Hvězdičkou, přecházelo k Ježíškovi a dál již to byli staří mistři, současníci, koledy a Vánoce. Postupně přicházely jednotlivci a soubory. Zahájila mladá dáma na zobcovou flétnu a dál ji následovaly klarinetové trio, flétnové sexteto, čtyři mladíci pod názvem Silver Brass, dále kvartet saxofonů, po nich kvartet fléten a nechyběl zpěv zpěvaček. Bylo to tak úžasné, že pomalu přišel vrchol večera. Ten patřil dvěma seskupením, která dokáží strhnout všechny přítomné. Bubenické víření v podání Tamborileros je vždy kouzelné, ojedinělé a velmi zdařile. Potlesk nebral konce a to ještě nebylo vše. Úplný závěr patřil V-Bandu který pod vedením umělecké vedoucí a dirigentky souboru Kateřiny Pavlíkové prošel generační obměnou se poprvé představil v novém složení a s novým repertoárem. Mladí hudebníci zahráli výborně pěknými doplňky, zvýraznili téma hudebního večera. Svým vystoupením dali na chvíli zapomenout na předvánoční shon, úklid i televizní sledování. Závěrečný dlouhotrvající potlesk byl pohlazením pro mladou uměleckou dušičku a bylo to, velké děkuji nejen za koncert, ale i za práci, kterou do těchto dnů odvedli společně se svými pedagogy.

Na závěr děti předaly kytičky svým pedagogům základní umělecké školy. Dovolte touto cestou popřát vám i za sebe krásné Vánoce, pěkně užijte zimní prázdniny a v roce 2019 ať vám to hraje a zpívá.

Ladislav Beran

Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: Vánoční koncert Základní umělecké školy Volary | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rodenstock Klatovy

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Vánoční koncert Základní umělecké školy Volary | Šumava Net.CZ