Zápas pro Nadaci: Viktorka chce poděkovat zaměstnancům FN Plzeň | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Zápas pro Nadaci: Viktorka chce poděkovat zaměstnancům FN Plzeň | Šumava Net.CZ

Zápas pro Nadaci: Viktorka chce poděkovat zaměstnancům FN Plzeň | Šumava Net.CZ

Již v neděli se v Doosan Areně půjde na ligový fotbal. Zápas s Olomoucí je speciální – je věnovaný Nadaci pro transplantace kostní dřeně. A jelikož se k viktoriánskému projektu aktivně připojila i Fakultní nemocnice Plzeň, jsou její zaměstnanci zváni na nedělní utkání. Podpořte NTKD svou účastí na zápase i vy!

Stačí opravdu málo. Nechat si odebrat vzorek slin a vyplnit krátký dotazník. Tímto několikaminutovým krokem lze dát naději na záchranu lidského života. A Viktoriánské srdce chce tímto způsobem přivést do registru dárců co nejvíce nových dobrovolníků. Přidat se může každý viktorián ve věku od 18 do 35 let, a dokonce přímo na stadionu během nedělního zápasu. „V prostorách pokladen u jižní věže Doosan Areny vznikne speciální vyhřívaný stan, v němž všichni fanoušci získají potřebné informace a zároveň budou moci vstoupit do registru. Pro stejný krok se na podzim odhodlali všichni hráči Viktorie, juniorský tým, trenéři i zaměstnanci klubu ve věku 18-35 let,“ vysvětluje mluvčí klubu Václav Hanzlík s tím, že do projektu se aktivně zapojil i generální partner klubu Doosan Škoda Power, mediální partneři Deník, Hitrádio FM Plus a Fakultní nemocnice Plzeň. Sestřičky a zaměstnanci FN navíc nosí hrdě speciální placky s logy Viktorie a NTKD.

„Jako poděkování jsme se rozhodli věnovat zaměstnancům 500 vstupenek na nedělní utkání. Věříme, že naše pozvání přijmou a my jim připravíme hezký fotbalový zážitek,“ říká mluvčí klubu.

Jak lze pomoci?

PŘÍMO NA STADIONU VSTOUPIT DO REGISTRU – vstup do registru dárců kostní dřeně je velmi jednoduchý. Postačí odebrat vzorek slin a vyplnit krátký dotazník. Několik málo minut vašeho času dá naději na život nemocnému člověk, a to rozhodně stojí za to. „Vznikne speciální vyhřívaný stan, kde bude moci každý fanoušek ve věku 18–35 let vstoupit do registru. Přítomní zástupci NTKD zde budou připraveni i poskytnout veškeré informace a zodpovědět dotazy,“ informuje m luvč&ia cute; klubu Václav Hanzlík. Jako malé poděkování obdrží každý nový člen speciální placku.

Ve speciálním stanu vstoupí do registru i čerstvá posila Viktorie Erik Pačinda. Přítomným fanouškům, kteří jej budou následovat, se samozřejmě rád podepíše, či se s nimi vyfotí.

NÁKUP SPECIÁLNÍ KOLEKCE – Nejste ve věku 18–35? Nevadí. Přispět k dobré věci můžete například nákupem předmětů ze speciální limitované edice. K dispozici ve Viktoria shopu (i online) jsou například šály, trička, hrnečky, propisky, placky či samolepky. Výtěžek z tohoto prodeje bude použit na nákup dárků a vybavení pro dětskou onkologii ve FN Plzeň.

PŘISPĚT LIBOVOLNOU ČÁSTKOU DO SPECIÁLNÍ KASIČKY – Ve Viktoria shopu i ve speciálním stanu budou k dispozici kasičky označené logy FCVP i NTKD. Zde může každý fanoušek přispět libovolným darem.

POLOČASOVÁ DMS – Podpořit NTKD jde i zasláním dárcovské DMS (návod ZDE). O poločasové přestávce zápasu s Olomoucí se pokusíme odeslat společnou DMS! Moderátoři zápasu vyzvou všechny na stadionu, abychom společně naráz ze svých mobilních telefonů pomohli. Čím více nás bude na stadionu, tím citelnější bude podpora NTKD.

BUDE PLNÁ DOOSAN ARENA?

Zápas věnovaný Nadaci si zaslouží tu správnou atmosféru. „Věřím, že bude plno, že dorazí plný stadion. Jde o speciální zápas, který pomůže dobré věci. A my pro všechny budeme chtít předvést dobrý fotbal a samozřejmě vyhrát,“ má jasno Roman Hubník.

VSTUPENKY JSOU STÁLE V PRODEJI.

Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: Zápas pro Nadaci: Viktorka chce poděkovat zaměstnancům FN Plzeň | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Zápas pro Nadaci: Viktorka chce poděkovat zaměstnancům FN Plzeň | Šumava Net.CZ