Snow Fest Volary | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Snow Fest Volary | Šumava Net.CZ

Snow Fest Volary | Šumava Net.CZ

Ve více jak dvou stech městech Česka a Slovenska probíhá v současné době Snow film fest.

Jde o festival filmů se zimní outdoorovou tématikou. Tradiční filmový festival zajímavých zimních dobrodružství, ve volné přírodě. Hrdinové zde, nejezdí na měřených úsecích ať na běžkách, či sjezdových lyžích. Jde o hrdiny dnešní doby, kteří se snaží překonat sami sebe v soužití se zimní přírodou a jejími tvrdými podmínkami. Ski alpy, snowboardy, lyže, ale kolo i kajaky a další zajímavé doplňky včetně vlastních nohou to je zimní festival ze sněhu a ledu. Samozřejmě cílem je přežití, ale i zdolání jedinečných rekordů a hlavně ve všech jsou to příběhy skutečných hrdinů, jejichž motem je najít a překonat sám sebe.

Šest filmů letošní zimní jízdy nabízí Expedici poblíž Baffinova zálivu v mrazivých končinách Grónska, kajaky a hledání řeky, za ledovcovou krajinou je senza adrenalin. Druhý film nabízí Londonovskou Cestu na sever, ale jinak. Není o pohledu z koňského hřbetu, ale jízda na horském kolem po sněhových pláních a zamrzlých plotnách řek je zvláštní a jedinečná. Ben hrdina tohoto filmu ukazuje na frustraci a překvapení, které během své jízdy zažíval. V krásném příběhu vše ukázal a vzkázal ostatním, že je třeba zkoušet i nemožné a ono to vyjde. Jízda žlutým autobusem, kterého známe z amerických filmů spíše jako městská doprava je opravdovým zážitkem party lyžařů. Parta, která v něm projíždí mnohá zimní místa Evropy, ale i diváků v sále. Film strhne svými jedinečnými nepoznanými místy a krásou krajiny nejednoho milovníka free stylového lyžování. Dva kluci jedoucí na Island surfovat, to jsou blázni dalšího filmu. Pro domácí blázni, pro sebe dva muži, kteří zažijí vše od adrenalinu k ponorce, ale na konec i přes nevoli domácích svou vlnu najdou a snad sjedou. Laponsko, pro nás středoevropany místo zajímavé a bájné, místo odkud prý vyjíždí bájný Santa na cestu dárkovým světem. Tento film má též svého Santu a jeho příběh, který, je nutno skutečně vidět. Poslední film nás zavede do Chile, země kde dominantní hory jsou Andy a na jejich svazích našel místo k tréninku tým Ondry Banka Českého sjezdaře. Film dává krásně nahlédnout pod pokličku soustředění našeho dnes již bývalého skvělého závodníka. Škoda, že Ondra již ukončil kariéru, za kterou má náš nejeden obdiv. Od stravy, po tréninkové jízdy a též život party kolem něj, kde kuchyni kraluje známá kuchařka Kamu, dále tréninková partnerka je Ester Ledecká připravující se na olympiádu a světové poháry a bratr Ondry, který ho nenechá vydechnout.

Nechybělo tradiční losování ze speciální ždímačky o knižní ceny a filmový festival 2018 ve Volarech skončil.

Poděkování patří pánům Martinu Jandovi a Petrovi Čmerdovi má volarské promítání dlouholetý zvuk. Jediné co mně osobně chybí je větší účast zájemců o zimní lyže a sněhové příběhy od free po to být in, neboť tato jízda je opravdu bezpečná

Ladislav Beran

Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: Snow Fest Volary | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Snow Fest Volary | Šumava Net.CZ