Biatlonista Ondřej Mánek skvěle na Mistrovství světa v Novém Městě na Moravě | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Biatlonista Ondřej Mánek skvěle na Mistrovství světa v Novém Městě na Moravě | Šumava Net.CZ

Biatlonista Ondřej Mánek skvěle na Mistrovství světa v Novém Městě na Moravě | Šumava Net.CZ

V sedmnácti letech sice ještě dorostenec, ale je zařazen do české juniorské reprezentace v biatlonu a na nominačních testech si vyjel účast na Mistrovství světa na kolečkových lyžích v Novém Městě na Moravě. Řeč je o mladém biatlonistovi z vimperského sportovního gymnázia ve Vimperku, Ondřeji Mánkovi.

Víkendové Mistrovství světa v letním biatlonu ozdobili čeští reprezentanti četnými medailemi a to jak v seniorských, tak juniorských kategoriích. V konkurenci 28 státu si před zaplněnými tribunami mohl zazávodit i odchovanec vimperského Fischer SKI klubu Šumava Ondra Mánek. Sice v NMNM závodil se soupeři až o čtyři roky staršími, ale svoji premiéru a křest na velkých závodech zvládl na výbornou.

V sobotním sprintu na 10 km ho podržela jeho silná zbraň, kterou je střelba. Střílel velmi rychle a přesně a s položkami za jedna a nula měl jednu z nejlepších střeleb v 66 členném startovním poli. A úplně ze všech měl Ondra nejlepší celkový čas strávený na střelnici, takže si ho fanoušci moc užít nestačili. K bezvadné střelbě přidal i výborný běh.

Ze soboty máme v letním biatlonu Jakuba Štvrteckého z Letohradu mistrem světa. Je o tři roky starší než Ondra Mánek a již prokázal, že v juniorské světové konkurenci patří ke třem vůbec nejrychlejším, ale Ondra za ním v sobotu zaostal jen o  minutu a jedenáct vteřin a skončil na skvělém dvanáctém místě.

Co se Ondrovi podařilo v sobotu úplně nevyšlo v nedělní stíhačce na 12,5 km. Foukalo a Ondrovi vůbec nevyšla druhá střelecká položka v leže, střílel za pět a to ho poslalo do kolen i na trati. Nedělní závod si tedy neužil a skončil na 37 místě. „Nastřelovali jsme v silném větru, měl jsem vše dobře seřízené. Na střelnici se ale při závodě často měnil vítr a hlavně jeho síla.

Když jsem střílel druhou ležku, tak skoro nefoukalo a já si zapomněl přecvakat. Takže jsem sice měl bezvadný soustřel a všech pět ran šlo do stejného místa, ale vedle terče. Vůbec jsem nechápal co se děje až po závodě mi to trenéři řekli. Byla to moje chyba, ale aspoň vím, že už ji nikdy neudělám
“, řekl k závodu Ondra  Mánek s úsměvem. Přesto energie ze sobotního sprintu Ondrovi dává skvělé šance pro národní šampionát, který se koná již tento víkend v Letohradě.


Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: Biatlonista Ondřej Mánek skvěle na Mistrovství světa v Novém Městě na Moravě | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Biatlonista Ondřej Mánek skvěle na Mistrovství světa v Novém Městě na Moravě | Šumava Net.CZ