Volarské slavnosti dřeva | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Volarské slavnosti dřeva | Šumava Net.CZ

Volarské slavnosti dřeva | Šumava Net.CZ

Po dvacáté páté se uskutečnily Volarské slavnosti dřeva.

Páteční zahájení patřilo skupinám Pilot Season a Kreyson Memorial. Solidně naplněné náměstí ukázalo, že o slavnosti bude zájem.

Sobota patřila tradičně slavnostnímu zahájení. Politici, hosté, zastupitelé a radní volarské radnice a hlavní host Ondřej Ruml.

Volarská znělka zahájila a po ní již Miroslav Mareš, který tradičně slavnosti moderuje, představil hosty a poděkoval všem co přišli.

Přeříznutí polena, přípitek Volarským pivem starostkou Martinou Pospíšilovou s Ondřejem Rumlem. Slavnosti byly zahájené. Vystoupení Ondřeje Rumla v programu One man show odstartovalo zajímavé slavnosti s bohatým kulturním, společenským a duchovním programem.

Za zmínku v sobotu stojí dřevorubecká show EUROJACK, fotbalové utkání starých gard Volar a Sedlece u Mikulova, křest knihy volarského lékaře MUDr. Bohuslava Laňka Varhany na Volarsku a požehnání obrazu svatého Michaela farářem volarské Římskokatolické farnosti Karlem Falářem. Po celý den na tržnici Netolická pětka a B Quintet, pečení v peci v muzeu a vystoupení skupiny Husmeni. Roma star na Starém městě a lezecká stěna. Na náměstí dřevařský jarmark a řemesla a na své si v přilehlých uličkách přišli i trhovci a občerstvovatelé. Po oba dny výstava zahrádkářů.

Vrcholem soboty byla tradiční mezinárodní soutěž O putovní dřevák, kterou letos ovládl tým Perlesreutu. Večer Rozkrock, hudební skupina z jihočeské metropole, a vše ukončil skvělý koncert skupiny Parkán nejstarší rockové skupině na jihu Čech. Vše končí Ohňostrojem.

Neděle to je pochod v dřevěné obuvi. Letos šlo kolem kostela svaté Katřiny Alexandrijské 216 lidí, kteří vytvořili z dřeváků nápis Volary. RiedeWheel to je show dvou mladých bikerů a byla skvělá. Losování soutěže o zajímavé ceny, skupina Defacto, která hrála až do zakončení dvacátých pátých slavností dřeva ve Volarech. Volarské 25. slavnosti dřeva jsou za námi a těšme se na ty příští.

Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: Volarské slavnosti dřeva | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Volarské slavnosti dřeva | Šumava Net.CZ