Sušická nemocnice bude mít od září nového primáře interny a otevírá lůžkovou chirurgii | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Sušická nemocnice bude mít od září nového primáře interny a otevírá lůžkovou chirurgii | Šumava Net.CZ

Sušická nemocnice bude mít od září nového primáře interny a otevírá lůžkovou chirurgii | Šumava Net.CZ

Sušice 13. srpna – Nemocnice Sušice bude mít od září nového primáře interního oddělení a zároveň otevírá lůžkové oddělení pro plánovanou chirurgii. Do funkce primáře interny přichází MUDr. Lukáš Svoboda, který dosud pracoval jako vedoucí lékař Dialyzačního centra v pražské Nemocnici Na Homolce.

MUDr. Lukáš Svoboda má za sebou téměř 40 letou praxi ve významných tuzemských zdravotnických zařízeních. Začínal na interním oddělení liberecké nemocnice, hlavní část svého profesního života strávil v Nemocnici Na Homolce, kde v roce 1991 založil nefrologické pracoviště a jako primář tu působil až do roku 2017. Vývoj v sušické nemocnici již nějakou dobu sleduji. Budu se snažit, aby interna pod mým vedením fungovala co nejlépe,“ uvedl Svoboda, který dosud rovněž pracoval na dialyzačním oddělení nedaleké klatovské nemocnice a dojížděl také do ambulance ve Stodě. Obě tyto aktivity se nyní chystá utlumit, aby se mohl plně věnovat funkci primáře v Sušici.

Na primariátu Svoboda vystřídá MUDr. Ondřeje Beneše, který se z rodinných důvodů rozhodl vrátit domů do středních Čech. I po odchodu za rodinou bude v Sušici sloužit na částečný úvazek. Díky tomuto personálnímu doplnění získají obyvatelé Sušice jistotu dostupnosti kvalitní lékařské péče. „Kvůli rodině jsem se rozhodl pro změnu a budu znovu pracovat v místě, kde s partnerkou vychováváme naší dceru. Nechci ale úplně ztratit kontakt se sušickou nemocnicí, kde je výborný kolektiv zdravotních sester, který pro pacienty odvádí maximum,“ vysvětlil MUDr. Beneš.

Plánovaná personální změna se nijak nedotkne chodu a rozsahu nabízených služeb interny, jako klíčového oddělení sušické nemocnice. Naopak povede k personální stabilizaci a rozšíření poskytovaných služeb. Interna ambulantně denně ošetří 20 až 30 pacientů. Lůžkové oddělení se drží na více než 70 procentech obložnosti.

"Jsem ráda, že můžeme všem obyvatelům Sušice a okolí oznámit tuto významnou personální změnu, která povede ke stabilizaci interního oddělení. Místo se nám podařilo obsadit i přes negativní kampaň pár aktivistů, kteří šířením fám a nepravd jednání s uchazeči o práci v nemocnici komplikovali," řekla jednatelka provozovatele sušické nemocnice, společnosti PentaHospitals CZ, Barbora Vaculíková a dodala: "S potěšením bych rovněž chtěla oznámit, že plníme slib a v těchto dnech otevíráme lůžkové oddělení pro plánovanou operativu.“

Lůžkové oddělení pro akutní chirurgii v nemocnici fungovalo do jara minulého roku, kdy jej předchozí provozovatel kvůli nedostatku personálu uzavřel. Po obnovení nepřetržité chirurgické ambulance letos v dubnu budou lékaři ze sušické nemocnice od konce léta znovu operovat, a to v režimu plánované operativy, výkony, jako např. chronické záněty slepého střeva, kýly nebo žlučníku.


Chirurgické lůžkové oddělení bude vedle naplánovaných běžných chirurgických operací nabízet jako doplnění i operace z oblasti korekční chirurgie. Ty budou sloužit především k nápravě nedostatků na lidském těle, které znepříjemňují běžný život. Díky poloze Sušice budou služby nabízeny nejen obyvatelům sušického regionu, ale i přeshraničním klientům z Rakouska nebo Německa. „Tyto služby v dlouhodobém horizontu přispějí k potřebné finanční stabilizaci nemocnice. Výkony v oblasti korekční chirurgie pomohou rozjezdu lůžkového oddělení a maximálnímu využití operačních sálů, než se zaplní běžnými výkony. Obecná chirurgie bude mít vždy přednost před korekcemi,“ uvedla Barbora Vaculíková.

 

www.nemocnice-susice.cz

Kontakt:

Pavel Pechoušek, tiskový mluvčí Nemocnice Sušice: pechousek@nemosgroup.cz, 733 671 784


Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: Sušická nemocnice bude mít od září nového primáře interny a otevírá lůžkovou chirurgii | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Penzion U Pstruha, Modrava

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Sušická nemocnice bude mít od září nového primáře interny a otevírá lůžkovou chirurgii | Šumava Net.CZ