Ve Volarské galerii vystavuje přes prázdninové měsíce fotograf Jiří Plachý | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Ve Volarské galerii vystavuje přes prázdninové měsíce fotograf Jiří Plachý | Šumava Net.CZ

Ve Volarské galerii vystavuje přes prázdninové měsíce fotograf Jiří Plachý | Šumava Net.CZ

Pod názvem „Šumava můj druhý domov“ představuje zajímavé a interesantní fotografie muž, který do Volar přišel před osmy lety a přinesl si na ni svůj ojedinělý, a pro fotografy velmi originální pohled.

Vernisáž fotografií zahájil Vít vavřinec Pavlík předseda Asociace Jihočeských výtvarníků a kurátor volarské galerie. Na úvod přivítal vzácné hosty a uvedl, že Jiří oslavil letos na jaře jubilejní sedmdesátý křížek. My touto cestou blahopřejeme. Pro něho je to dárek od nás a od Jiřího je dárek tato výstava pro vás, dodal na úvod.

Jiří Plachý má jedinečný záběr a fantastickém oko. Jeho fotografie Šumavy jsou na rozdíl od ostatních fotografií jiné v tom, že jeho oko a cvaknutí spouště je tam, kde jiní již záběr nedělají. S toho vznikají báječné a krásné fotografie. Jak dodal ze životopisu autora „ fotografie je uměním okamžiku i statická fotografie vzniká v konkrétní chvíli a v určité situaci. Obrazy vznikají a zanikají ve zlomcích vteřiny. Proto, aby vznikla dobrá fotografie, je důležitý rozhodující okamžik, ve kterém fotograf zmačkne spoušť a to je ten okamžik, který od sebe odděluje dobrou a špatnou fotografii dodal Vít Pavlík.

Po té předal slovo Harrymu Frakasovi mistru fotografie a kurátorovi galerie Slunečná, který rovněž zvýraznil autorovu jedinečnost a zvýraznil jeho přínos pro Šumavskou fotografii v tom, jak to vidí jen on sám. Obdivuji, to přesné zmáčknutí a jedinečný výsledek, který s toho vznikne.

Jiří Plachý poděkoval všem za pěknou účast a dárečky od kamarádů. Vysvětlil proč název Šumava můj nový domov. Jsem tady krátce, ale ta místa a lokality jsou tak nádherné, že pro mne se tato krajina stala opravdu druhým domovem. V závěru potom představil svůj nový kalendář Šumava 2019, který lze koupit ve fotoateliéru Novotný ve Volarech na náměstí.

Výstava ve volarské galerii potrvá přes prázdninové měsíce, i když bude dovolená tak v čase nepřítomnosti referenta IC Volary budou klíče k dispozici na městském úřadě Volary na odboru kultury a cestovního ruchu. Po dobu dovolené i sobotě a neděli bude klíč na odboru kultury a cestovního ruchu města Volary po dohodě i o víkendu.

Ladislav Beran

Reklama od přátel z Googlu

Infosloupec: Ve Volarské galerii vystavuje přes prázdninové měsíce fotograf Jiří Plachý | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Penzion U Pstruha, Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Chata Modrava
Klostermannova chata, Modrava
Rodenstock Klatovy
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš

Reklama od přátel z Googlu

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Ve Volarské galerii vystavuje přes prázdninové měsíce fotograf Jiří Plachý | Šumava Net.CZ