Modrava připravila pro turisty nové turistické informační centrum | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Modrava připravila pro turisty nové turistické informační centrum | Šumava Net.CZ

Modrava připravila pro turisty nové turistické informační centrum | Šumava Net.CZ

Nové turistické informační centrum obce Modrava bude slavnostně otevřeno v úterý 19. června 2018 v 10.00 hodin. Obec Modrava za finančního přispění evropských fondů opět zvyšuje laťku kvality turistických služeb.

Modravské infocentrum je první akcí aktivní mezinárodní spolupráce mezi mikroregionem Šumava – západ a ILE Nationalpark Gemaiden Bavorský les, kteří na základě smlouvy o vzájemné spolupráci realizují na území západní a centrální Šumavy projekt „Putování bez hranic srdcem Evropy“.

Hlavním cílem této vzájemné spolupráce je přispět konkrétními projekty k udržitelnému rozvoji území Šumavy a Bavorského lesa.

Nové bezbariérové informační centrum bylo vybudováno v modravském spolkovém domě, který poskytuje jak větší prostory, tak kvalitnější nabídku dalších služeb turistické veřejnosti.

Starosta obce Antonín Schubert k tomu uvádí: „Bývalé infocentrum nebylo schopno při jeho denní návštěvnosti tisíce lidí dále poskytovat kvalitní služby. Nové infocentrum bude poskytovat informace jak o Modravě a okolí, tak o Bavorském lese, a to jak pracovnicemi infocentra, tak prostřednictvím audiovizuální techniky. Co však turisté zřejmě ocení nejvíce, budou WC, kdy je dosavadní jedno společné nahrazeno samostatnými WC pro pány, dámy a invalidy.“

V rámci výstavby infocentra byl zmodernizován konferenční sál spolkového domu, který je vybaven moderní audiovizuální technikou, kde budou turistické veřejnosti pravidelně promítány populárně naučné filmy ze Šumavy a Bavorského lesa, ale poskytne i kvalitní zázemí pro pořádání tuzemských i mezinárodních konferencí.

Celkové náklady ve výši 5.400.000,- Kč bez DPH budou z 85 % hrazeny z Programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Svobodný stát Bavorsko v rámci Cíle Evropské územní spolupráce 2014–2020, z pěti procent z rozpočtu Ministerstva místního rozvoje České republiky a z 10 % z rozpočtu obce Modravy.

Součástí tohoto projektu je i naučná stezka Modrava – Hradlový most (Rechle), která bude otevřena ke konci tohoto roku. Tato středně náročná stezka, výhradně pro pěší turisty, povede z Modravy při levém břehu Vydry a turisté ocení jak zpřístupnění atraktivní lokality, tak to, že k Hradlovému mostu nebudou muset šlapat po přetížené silnici.

 

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Modrava připravila pro turisty nové turistické informační centrum | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Chata Modrava
Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Modrava připravila pro turisty nové turistické informační centrum | Šumava Net.CZ