Pozvání na 16. ročník Jízdy Klatovskem | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Pozvání na 16. ročník Jízdy Klatovskem | Šumava Net.CZ

Pozvání na 16. ročník Jízdy Klatovskem | Šumava Net.CZ

Na automobilové a motocyklové veterány čeká trať v okolí Klatov o délce 95 km, proložená jízdními zkouškami a dovednostními testy.

Nejstarší přihlášená vozidla jsou z roku 1925. Ze 165 přijatých přihlášek z Čech, Slovenska, Německa a Rakouska je více jak 1/3 vozidel vyrobených před rokem 1945.

V předválečných auto kategoriích jsou nejvíce zastoupeny české značky Tatra, Aero, Praga, Škoda v různých provedeních a modelech. Zpestřením budou určitě také Fordy A nebo anglický Riley 9 z roku 1929. Ve stejných moto kategoriích lze připomenout 3 motocykly Praga 500 BD z let 1928-1930. Dále anglické Ariel, BSA S-30, New Map a Terrot z Francie, americké Harley Davidson a Indian. Startovní listinu předválečných motocyklů doplní stroje značek NSU, BMW, DKW, Triumph, Jawa a ČZ.

V kategorii poválečných automobilů je přihlášeno 50 strojů. České Škody Spartak, Felicia, Octávia, 1000 MBX a Rapid doplňují zahraniční značky Fiat, Hillman, Wartburg, nebo Mercedes. Jsou zastoupeny sportovní vozy Opel GT, Triumph Spitfire, MG, Jaguár E type, Ford Mustang, Porsche 911. Premiéru bude mít legendární Renault Alpine A110. Můžeme si tak připomenout Rallye Vltavu z roku 1972, kterou na Alpince vyhrál Vladimír Hubáček.

Motocyklů vyrobených po roce 1945 je nejvíce. Převažují značky Jawa, ČZ, skůtry Čezeta, nebo tříkolové Velorexy. Doplňují je motocykly Dněpr a M72 se sidecary, BMW, AWO, Simson, AJS a Puch. Bude zajímavé sledovat, jak si s náročnou tratí poradí jezdci s mopedy Jaweta a Stadion.

Velmi zajímavé bude dění na Erbenově náměstí od 11.30 do 13.30. Kromě soutěžících, kteří zde absolvují jízdu zručnosti a vystaví své stroje, mohou diváci sledovat i aktivní ukázky historických hasičských stříkaček. Půjde o dvě ručně poháněné a koňmi tažené stříkačky Smékal z roku 1923. Předvedou je hasiči z SDH Brtí a Horní Němčice.

Večer od 20.00 zveme zájemce na besedu s cestovatelem Romanem Kudroněm o jeho cestách na motocyklu Jawa 350 pérák po cestách zejména východní Evropy.

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Pozvání na 16. ročník Jízdy Klatovskem | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Pozvání na 16. ročník Jízdy Klatovskem | Šumava Net.CZ