Pozvánka na závod Rally quad Biřkov 12. 5. 2018 a ohlédnutí za závodem 14. 4. 2018 | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Pozvánka na závod Rally quad Biřkov 12. 5. 2018 a ohlédnutí za závodem 14. 4. 2018 | Šumava Net.CZ

Pozvánka na závod Rally quad Biřkov 12. 5. 2018 a ohlédnutí za závodem 14. 4. 2018 | Šumava Net.CZ


Pět měsíců od posledního mistrovského závodu poháru čtyřkolek s obsahem motoru do 150 ccm pro děti do 15 let uteklo jako voda a 14. dubna otevřel tento čím dál více oblíbenější šampionát na závodišti v Biřkově už svůj čtvrtý ročník.

Stejně jako v minulém roce, bude mít pohár i letos pět závodů. Nové je však to, že dva z těchto závodů budou dvoudenní, s nočními rychlostními zkouškami v první den závodů.

Nový je také název šampionátu. Pořadatelům z Domu dětí a mládeže Klatovy se podařilo získat nového partnera, jímž je Česká podnikatelská pojišťovna, která propůjčila poháru své jméno.

Letošních pět pohárových závodů, které se všechny uskuteční v Biřkově, se tak pojede jako součást ČPP Cupu. Na první závod dorazilo do Biřkova 35 jezdců mladších 15 let, mezi nimiž bylo i šest dívek.

Nechyběl ani obhájce mistrovského titulu Lukáš Rozporka, ale ani další medailisté z minulého roku Zdeněk Rašpl a Jaroslav Petrželka. Co se týče absencí, na první závod nedorazil Dominik Makovec, který by měl patřit k favoritům Junior Cupu pro jezdce do 10 let, ale který už se dokázal prosadit na stupně vítězů i v absolutním pořadí.

Většina jezdců byly staré dobré tváře, ale k vidění byli i čtyři absolutní nováčci. Se čtyřkolkou Access DRR 100 startoval Pavel Bartoš z Nýrska, dámský pohár rozšířila Krystína Weinfurtová ze Staňkova se strojem CPI 50 sport a ze severu dorazili David Kačer z Mníšku u Liberce s ATV 110 a Matěj Petrák ze Stráže pod Ralskem se čtyřkolkou Dragon 50. Premiérově se do závodu ČPP Cupu přihlásili závodníci na buggynách Havel, pro které byla vytvořena nová třída B8.

Nakonec jediným jezdcem, který do Biřkova dorazil, byl Jan Schavel a jelikož závod dokončil, stal se prvním vítězem v této nové třídě.

Na jezdce čekalo za slunečného počasí tradičních šest rychlostních zkoušek, po třech v každém směru. Jedna rychlostka měřila 1,3 km, takže závodníci, kteří závod dokončili, ujeli 7,8 „ostrých“ kilometrů. Trať byla suchá, a tak se daly očekávat rychlé časy. ČPP Cup 2018 pokračuje druhým závodem 12. května opět v Biřkově.

Video zpracoval Bohdan Pantoflíček, FotoFofr.com

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Pozvánka na závod Rally quad Biřkov 12. 5. 2018 a ohlédnutí za závodem 14. 4. 2018 | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Pozvánka na závod Rally quad Biřkov 12. 5. 2018 a ohlédnutí za závodem 14. 4. 2018 | Šumava Net.CZ