Vernisáž výstavy ve Volarské galerii | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Vernisáž výstavy ve Volarské galerii | Šumava Net.CZ

Vernisáž výstavy ve Volarské galerii | Šumava Net.CZ

Vernisáž výstavy Tomáše Perglera sochy a objekty s podtextem svět podle Mandelíka ve Volarské galerii se nesla ve vtipném a příjemném duchu.

Vernisáž uvedl Vít Vavřinec Pavlík ředitel Asociace Jihočeských výtvarníků. V úvodu poděkoval všem, co přišli, včetně významných osob a přivítal i místostarostu města Volary Ing. Ladislava Touše.

Úvodním slovem přešel do vtipného pojetí zahájení. Netradičně vtipné bylo, v tom, jak uvedl: „V pondělí v Kolíně a včera v Českých Budějovicích jsme měli dvě výstavy. Zejména ta v Kolíně byla pro nás významná a vtipná a tak my ten humor s Tomášem Perglerem přivezli i k nám.“ Bylo to příjemné rozptýlení v dnešní době, kdy vtip a humorná komunikace je pomalu pojmem neznámým. Tomáš Pergler je člen Asociace jihočeských výtvarníků AJV, dále člen výtvarné skupiny Et cetera a zakladatel uměleckého hnutí Nevěř mouce, je kurátorem výstavního programu pražské galerie H6 Husova 6 a má mnoho dalších aktivit o kterých se dozvíte v programu, jenž výstavu doprovází a je k dostání ve Volarské galerii. Tomáš Pergler je uznávaným umělcem doma i v zahraničí o čem svědčí více než 70 samostatných a skupinových výstav. Jeho díla byla k vidění nejen v galeriích, ale i ve veřejném prostoru v Rakousku, Izraeli, Turecku a České republice. Dodal Vít Pavlík v úvodním proslovu.

Sám Tomáš Pergler poté poděkoval, že může vystavovat zlomek svého díla v galerii pod Bobíkem ve Volarech a potěšilo ho, že na vernisáž přišlo i dost lidí. Po té ukázal a krátce a hlavně s vtipem i malým sarkasmem vysvětlil, co jednotlivá díla představují a neopomněl ani na Volary, kostel a Alpské domy se líbily.

Bylo to pěkné zahájení další výstavy ve Volarské galerii v letošním roce. O hudební vystoupení se postaralo Saxofonové kvarteto ZUŠ Volary, které naladilo přítomné na pozitivní notu.

Ladislav Beran.

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Vernisáž výstavy ve Volarské galerii | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Vernisáž výstavy ve Volarské galerii | Šumava Net.CZ