Železnorudský starosta Ing. Michal Šnebergr byl oceněn za přínos v česko-bavorských vztazích | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Železnorudský starosta Ing. Michal Šnebergr byl oceněn za přínos v česko-bavorských vztazích | Šumava Net.CZ

Železnorudský starosta Ing. Michal Šnebergr byl oceněn za přínos v česko-bavorských vztazích | Šumava Net.CZ

V pondělí 19. března 2018 proběhlo slavnostní předávání ceny Brückenbauer - Stavitel mostů 2018 v Centru Bavaria Bohemia (CeBB) v hornofalckém městečku Schönsee.

Cenu v Kategorii osobnosti obdržel i dlouholetý starosta Města Železná Ruda ing. Michal Šnebergr. Udělování cen proběhlo letos v rámci projektu Kultur ohne Grenzen – Kultura bez hranic – Setkávání Čechy Bavorsko 2018, který je podpořen Česko-německým fondem budoucnosti (ČNFB).

Letošního předávání cen se zúčastnili i významní hosté v čele s generální konzulkou ČR v Mnichově Kristinou Larischovou, jednateli Česko-německého fondu budoucnosti Petrou Erbergerovou a Tomášem Jelínkem. Setkání byl přítomen i Mons. Tomáš Holub, biskup plzeňský. Za Plzeňský kraj se předávání cen zúčastnil náměstek hejtmana Vladislav Vilímec. Z bavorské strany přijali pozvání vedoucí Bavorského zastoupení v Praze Hannes Lachmann a prezidentka Euregia Egrensis Dr. Birgit Seelbinderová a za hostitele předseda okresního úřadu Schwandorf Thomas Ebeling, který přednesl závěrečnou řeč po udílení cen.

Cenu jsem získal také díky mému působení na Železnorudsku a samozřejmě i díky době, ve které žijeme. Pád Železné opony, vstup do EU a přistoupení k Schengenské dohodě jsou základní předpoklady, aby se mohly dále rozvíjet česko-bavorské vztahy,říká úvodem starosta Železné Rudy Michal Šnebergr.

Samozřejmě bych chtěl poděkovat i řadě svých přátel, kteří aktivně podporují vstřícné a kamarádské vztahy se sousedy ve spolcích a organizacích. Jako je Železnorudský klub, hasiči, fotbalisté, Kulturní sdružení přes hranici, Železnorudský smíšený sbor a vlastně skoro všichni železnorudští občané. A také děkuji všem, kteří udržují dobré sousedské vztahy se sousedními Bavory,“ dodává Michal Šnebergr.

Patronát nad touto významnou společenskou událostí převzala letos společnost OVEG GmbH (Východobavorská energetická společnost), hodnotné ceny ze skla vyrobila firma Irlbacher-Blickpunkt Glas GmbH ze Schönsee.

Cena "Brückenbauer - Stavitel mostů", která byla poprvé udělena v roce 2007, vyznamenává občany a instituce za jejich neúnavnou práci, která významně přispívá k porozumění mezi českými a bavorskými sousedními regiony a bývá často vykonávána v rámci čestného úřadu. Letos byla navíc předána jedna cena v kategorii hospodářství a dvě čestné ceny. Spolek Bavaria Bohemia e. V., zřizovatelský spolek Centra Bavaria Bohemia (CeBB) uděloval tuto cenu již po dvanácté.

Laureáti 2018

Kategorie kulturní iniciativy / partnerské projekty

  • Partnerství Landkreismusikschule Cham, ZUŠ Klatovy a ZUŠ Domažlice
  • Česká škola v Řezně

Kategorie osobnosti

  • František Kubů, Prachatice
  • Dana Pflaum, Weiherhammer
  • Herbert Pöhnl, Viechtach
  • Michal Šnebergr, Železná Ruda

Kategorie Hospodářství

  • Obchodní a průmyslová komora Řezno

Čestná cena

  • Emilia Müller
  • Daniel Herman

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Železnorudský starosta Ing. Michal Šnebergr byl oceněn za přínos v česko-bavorských vztazích | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Železnorudský starosta Ing. Michal Šnebergr byl oceněn za přínos v česko-bavorských vztazích | Šumava Net.CZ