Coppa d‘Europa – automobilový závod historických vozidel přes pět států si letos našel cestu Volar | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Coppa d‘Europa – automobilový závod historických vozidel přes pět států si letos našel cestu Volar | Šumava Net.CZ

Coppa d‘Europa – automobilový závod historických vozidel přes pět států si letos našel cestu Volar | Šumava Net.CZ

Z malebného Maastrichtu (NL), kde se začalo, vede závod přes 5 zemí a končí po asi 1500 kilometrech v krásných Českých Budějovicích (CZ).

Zábava v historickém rally sportu, směs dobrodružství, pečlivě vybraných tras, pikantní, ale přesná a čestná navigace, příjemné organizátory, vysoce kvalitní hotely s vynikajícím jídlem a to vše pro velmi konkurenční poměr ceny a kvality. To najdete pouze na „Coppa d‘Europa 2018“. Tolik úvod z oficiálního programu závodu do kterého přibylo nové město i nový hotel a to Volary a Bobík.

Po ujetí 1562 km přijeli do Volar 24. března v poledním čase. Na historickém, nově opraveném náměstí, byla přestávka na oběd v místním společenském sále. Mistři kuchaři a vedení hotelu Bobík připravili speciální závodnický oběd.

Přes devadesát vozidel a víc jek dvě stovky lidí bylo ve Volarech spokojeno. Pochvalovali si nejen kuchyni, ale nešetřili slovy chvály na parkovací plochu pod kostelem i na tržnici. Moc se jim líbila vstřícnost volarských, kteří přišli obdivovat vozidla, která závodila od Monte Carla přes různé Evropské i světové rally v šedesátých a sedmdesátých let minulého století. Volva – výraz síly, Porsche – symbol rychlosti, stejně jako mustang, nechyběl Mercedes ani Chevrolet, Alfa Romeo, či talut i Lancia Delta integrale a nechyběl ani volant na pravé straně. Na nejeden dotaz závodníci rádi odpovídali a mnohé udivila znalost nejen jejich miláčků, ale také to jak mnozí ví o historii těchto aut.

Pořadatelé poděkovali nejen výborné kuchyni, ale i velmi dobré zabezpečení ze strany místního sboru dobrovolných hasičů i radnice. Z Volar se pokračovalo do Dolního Dvořiště, kde přejeli hranice do Rakouska a odtud do Gmundu, Českých Velenic až do Českých Budějovic.

Ladislav Beran

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Coppa d‘Europa – automobilový závod historických vozidel přes pět států si letos našel cestu Volar | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Coppa d‘Europa – automobilový závod historických vozidel přes pět států si letos našel cestu Volar | Šumava Net.CZ