Pacienti sušické nemocnice jsou s kvalitou péče spokojeni | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Pacienti sušické nemocnice jsou s kvalitou péče spokojeni | Šumava Net.CZ

Pacienti sušické nemocnice jsou s kvalitou péče spokojeni | Šumava Net.CZ

Podle dotazníkového průzkumu jsou pacienti sušické nemocnice spokojeni s kvalitou péče.

Téměř 250 pacientů vyplnilo dotazník hodnotící kvalitu péče v sušické nemocnici a vyjádřili se k tomu, co jim při ošetření či pobytu nejvíce chybělo. Jednalo se o pacienty, kteří byli z části ošetření ambulantně a dílem strávili během léčby několik dní na lůžku. Celkem 171 dotazníků pocházelo od pacientů, kteří byli v nemocnici hospitalizováni. Většina z nich – téměř 90 procent - měla náhlé komplikace a následně skončila na interním oddělení nemocnice.

Podle zpracovaných výsledků dotazníkového průzkumu přišlo 160 lidí do nemocnice s důvěrou a ještě o něco více lidí do dotazníku napsalo, že se v případě nutnosti nechají ošetřit znovu. „Důležitá je také zpráva, že 164 lidí bylo spokojeno s vysvětlením léčby, 153 z těch, co odevzdali dotazník, se líbilo, jak s nimi komunikovaly zdravotní sestry,“ uvedla zdejší hlavní sestra Martina Kolářová, která dotazníkové šetření vyhodnocovala. Dále z výsledků průzkumu vyplynulo, že například 164 pacientů ocenilo, že jim lékaři srozumitelně vysvětlili postup léčby.

„Těší mě, že jsou pacienti s péčí v nemocnici spokojeni. Dobré výsledky jsou vizitkou kvalitního personálu, který se každodenně o pacienty stará. Moc jim všem děkuji. Jsou patrné ale i jisté rezervy, na kterých budeme pracovat,“ uvedl ředitel nemocnice Ing. Jaroslav Kratochvíl.

Pacienti si ale také postěžovali, že na lůžkovém oddělení postrádají televizory a také je zde nedostatečné množství knih ke čtení, které by jim zkrátilo leckdy dlouhou chvíli. Díky výzvě v médiích a vstřícné reakci obyvatel Sušice se během několika málo dní sešly na recepci nemocnice stovky knih. Většinou se jednalo o historické romány nebo červenou knihovnu. Jednotlivé svazky skončily v policích knihovny na oddělení následné péče nebo na interním oddělení.

V případě televizních přijímačů to ale byla jiná situace. Provozní náměstkyně nemocnice Anna Havlovičová oslovila některé podnikatele ze Sušicka a Jan Sládek, majitel elektroservisu z Horažďovic věnoval nemocnici dva televizory. „Nemocnici v Sušici dobře znám. Navíc sám vím, že pokud musím v rámci léčení ležet celý den, tak mi sledování televizního programu den zpestří a čas mi tak lépe uteče,“ uvedl Sládek.

„Děkujeme všem, kteří naše pacienty podpořili. V tuto chvíli jsme doplnili knihovny na všech oddělení. Další již nepotřebujeme. Poslední knihy chceme dát do nemocniční kaple. Darované televizory jsme umístili pacientům na interní oddělení,“ uzavřela Anna Havlovičová.

www.nemocnice-susice.cz

Kontakt:

Pavel Pechoušek, tiskový mluvčí Nemocnice Sušice

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Pacienti sušické nemocnice jsou s kvalitou péče spokojeni | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Pacienti sušické nemocnice jsou s kvalitou péče spokojeni | Šumava Net.CZ