Ples Města ve Volarech | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Ples Města ve Volarech | Šumava Net.CZ

Ples Města ve Volarech | Šumava Net.CZ

Ples Města ve Volarech se uskutečnil již po sedmnácté a nesl se ve stylu první republiky.

Krásných sedmnáct, to je věk, kdy mladé slečny i mladí mužové nakukují do dospělosti. Sedmnáct let plesu, který nese různá překvapení, zajímavý program, ale především vždy výbornou náladu.

Miroslav Mareš, který tradičně ples ve Volarech moderuje, letos překvapil krásným oblekem moderátora z této doby. Na úvod připomněl historii první republiky, která byla od roku 1918 vzniku samostatného Československého stát do roku 1938. Byla to doba možná krátká ale pro naši zemi velmi úspěšná. A po té již pozval na pódium starostku Volar Martinu Pospíšilovou, společně s místostarostou Ladislavem Toušem, aby společným přípitkem zahájili sedmnáctý Ples města Volary. Bylo to stylové, krátké. Paní Martina Pospíšilová poděkovala Miroslavu Marešovi za skvělé moderování, připilo se na zdraví, a aby se dobový ples, kdy ženy opouštěly cudnost, muži chtěli zajímavou zábavu vydařil.

Po zahájení přišlo první překvapení. Dámy ze z Moravské metropole říkající si Spolek elegantních dam navodil atmosféru onoho slibovaného prvorepublikového večera. Zahájil se tancem Charleston, který zaujal všechny lehkostí a elegancí až rozvernými kreacemi. Ples se rozjel v rytmu kapely Valda Band z Českých Budějovic, která to rozjela ve velkém stylu a tančilo se hned od prvního tónu jak je ve Volarech zvykem. Úderem desáté přišly opět dámy z Brna, aby předvedly přehlídku dobového spodního prádla. Nádherná podívaná, kdy nejeden pán žasl nad krásou žen a dámy nad tím co vše bylo nutném sebe obléct. Krásné, úžasné znělo s řad diváků. No, a když se odvážné děvče posadila nejednomu z pánů na klín potlesk nebral konce. Druhé vystoupení předeslalo, že finále bude nádherné. Tanec, losování o ceny, kdy hlavní výhra měla podobu televize LG s nejmodernějšími parametry. Tu si odnesl mladý muž, a jak dodal MS světa ve fotbale se bude sledovat pěkně. Před půlnocí se proměnil potemnělý parket v ulici Moulin rouge v Paříži. Zavítalo se do jednoho ze šantánů, kde v rytmu tónů Jacquese Offenbacha předvedly brněnské elegantní dámy pro tehdejší dobu nemravný Kankán. Úžasné a perfektně sehrané představení, kdy páni žasly, dámy jim zakrývaly oči, když bylo vidět víc než mělo. Nádherné, skvělé bravo, pískot a opět polibek od tanečnice. To vše se moc líbilo a dlouhotrvající aplaus byl pro mladou pětici dam pohlazením a poděkování za nádherné zpestření plesového večera. Sedmnáctý ples města Volary se vydařil a za rok vstoupíme do věku dospělosti a již nyní se na to všichni těší.

V průběhu večera byl raut, který připravili zaměstnanci hotelu Bobík a vybíralo se očima a následně i na talíře. Pestrá paleta jídel chutnala. Poděkování sponzorům, bez kterých by ples nešlo uspořádat, vedení města Volary a zaměstnancům radnice, kteří letošní vydařený XVII ples města připravili.

Ladislav Beran

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Ples Města ve Volarech | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Ples Města ve Volarech | Šumava Net.CZ