Osmý ročník Bázumského poháru odstartoval na Kubově Huti | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Osmý ročník Bázumského poháru odstartoval na Kubově Huti | Šumava Net.CZ

Osmý ročník Bázumského poháru odstartoval na Kubově Huti | Šumava Net.CZ

 

Osmý ročník Bázumského poháru odstartoval na Kubově Huti.

   Tam, kde jsme poslední ročník skončili, jsme letošní začali. Vytrvalé sněžení nebere konce a tak v 1000 metrech nad mořem to byl nejtěžší závod ze všech ročníků. Vzorně byť již zasypaná připravená trať nabídla 20 branek obřího slalomu s technickou pasáží před cílem. Na Obrovci jde o tradiční místo a specialitu domácích tvůrců tratě.  Padesát závodníků se vydalo na trať. Prohlídka tratě pluhem a tradiční had je testem a zároveň orientací kudy pojedou. Již tradičně první kategorie rodič a nejmladší závodník, i to je specialita Bázumského pháru.

    Dvě kola uběhly velmi rychle a zejména časy nejstarších byly vynikající. Dnes to byl závod děvčat, kterých bylo o dost víc než chlapců. Tak pánové co říkáte tomu, aby jste nazuli přeskáče a děvčatům ukázali, l že i vy carving zvládáte. Nejstarší děvčata se perfektně popraly i s  nástrahou techniky, jen jedna vypadla v tradičně před cílové zavřené pasáži. Tuto část by si měli domácí patentovat, neboť i letos byť hned v úvodu museli závodníci ukázat, že si vše prohlídli pořádně. To nic Katko a příště dáš, pobídli ji i soupeřky v cíli. Velmi zajímavý souboj bratrský souboj bratrů Sochorových z Vodňan, který vyzněl lépe pro Aleše.

   Závod se i přes vytrvalé sněžení vydařil, poděkování patří pořadatelům ze SKI areálu na Kubově Huti, starostovi Ing. Zbyňkovi Klosemu, všem co pomáhali na trati, časoměřičům ze Strakonic a vedení závodu.

   Ceny předávali Ing. Zdeňka Lelková ředitelka mikroregionu Horní Vltava Boubínko, Ing. Zbyněk Klose, Ladislav Vykydal a Petra a Průšová ze Ski areálu Kubova Huť.

Vítěze v jednotlivých kategorií to potěšilo a ostatní též, neboť Bázumský pohár nemá poražené. Každý kdo k nám zavítá je vítězem, neboť nazul, přeskáče, spustil se brankami dolů v kterémkoli ski areálu, odešel od PC, vydržel zimu, sníh i ostré slunce a hlavně našel nové kamarády a parádně si zazávodil a o to nám všem jde.

A zde jsou výsledky: z Kubovy Huti. Nejmladší kategorie děvčata K1 Sára Valíčková z Volar, kategorie K1 chlapci nebyla obsazena, kategorie K2 chlapci Sajfrid Ondřej ze Strakonic, kategorie K2 děvčat děvčata Sofie Vykydalová Kubová Huť, děvčata K3 Staffová Jana zPísku, chlapci K3 Aleš Sochor z Vodňan, děvčata K4 Michaela Šulecová z Prachatic a v kategorii  K4 zvítězil Vojtěch Oswald z Prahy.

  BER

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Osmý ročník Bázumského poháru odstartoval na Kubově Huti | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Osmý ročník Bázumského poháru odstartoval na Kubově Huti | Šumava Net.CZ