Vánoční koncert ve Volarech | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Vánoční koncert ve Volarech | Šumava Net.CZ

Vánoční koncert ve Volarech | Šumava Net.CZ

 Vánoční koncert Základní umělecké školy ve Volarech byl opět jedinečný.

    Koncert, který je již dlouho předem sledován, a mnozí jej vyhlížejí, aby se přišli potěšit, jak to jejich potomci s hudebními nástroji umí. Dlouho dopředu zaplněný kinosál čekal, s jakým motivem letos mladí umělci přijdou.  Samozřejmě vánoční musí být o vánocích. A nemýlili se nejdříve pěvecké sbory Poupátka s Poupaty přišily s atmosférou Vánočního večera. Stromeček, dárky a pohoda to byl od začátku až do konce hlavní motiv, který se přenesl mezi všechny přítomné.

   Koncert již tradičně uváděla Petra Katzková, která přivítala vzácné hosty, Víta Vavřince Pavlíka, ředitele ZUŠ Volary a radního města, ředitele Základní školy a zastupitele města Volary Petra Horálka. Dále přivítala Jana Voldřicha muže s kamerou, který již mnoho let koncerty volarské umělecké školy natáčí a Ladislava Beran nově ustanoveného vedoucího odboru kultury a cestovního ruchu města. Neopomněla na diváky, kteří zaplnili kinosál do posledního místa.

    A potom již následoval program, kterým se navěšovalo mnoho nádherných ozdob na vánoční stromeček. Sóla na hudební nástroje, pěvecké sbory Poupátka a Poupata. Hrálo se samostatně i společně, zpěváci i vokalisté to bylo tempo. Uprostřed přišel první bonbónek večera, kterým bylo vystoupení flétnového souboru Flutecrew to bylo pohlazení po duši a při zavřených očích nastal bájný klid i pohoda.  Vanila flute a Drums ensemble s melodií The Champs, přineslo bonbónek v podobě Mexického rytmu a výkřikem Tequila navodilo atmosféru.finále.  Zajímavé, krásné a zároveň až mrazivé vystoupení bubenické sestavy Tamborileros. To bylo něco mrazivého, ne něčím špatným, ale tím jak to mladí muži podali a pojali. Prostě skvělé.  A přišel bonbónek třetí. Na pódium nastoupil V-Band  s filmovými melodiemi, kde zejména Pomáda vrátila nás starší do doby tance a Travolty. Následovaly rytmy a rytmy jednotlivých nástrojů, opět bubeníci se svou světelnou show.

   Parádní koncert skončil. Na závěr je nutno dodat, že všechny skladby jsou souboru ušité na míru z pera umělecké vedoucí souboru Kateřiny Pavlíkové a dětem sedí, nejenže se při vystoupeních baví, ale baví i ostatní což ve čtvrtek večer předvedly.

   Stromeček je ozdoben, první dárky rozdány a ten největší, patřil všem. Ano byl jím čtvrteční Vánoční koncert volarských nejmenších a nejmladších umělců, který se všem líbil tak, že závěrečné ovace nebraly konce a přidávalo se.  A pak již zazvonil zvonec a děkovalo se. Díky vedení ZUŠ Volary, městu Volary a všem rodičům za to, že děti k hudbě vedou a sdílejí s nimi krásu tohoto zájmu.

  Ladislav Beran

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Vánoční koncert ve Volarech | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Vánoční koncert ve Volarech | Šumava Net.CZ