Lékaři ze sušické nemocnice se sešli se svými kolegy z ambulancí | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Lékaři ze sušické nemocnice se sešli se svými kolegy z ambulancí | Šumava Net.CZ

Lékaři ze sušické nemocnice se sešli se svými kolegy z ambulancí | Šumava Net.CZ

Informovat se navzájem o plánech na další rok a vyslechnout si zajímavou odbornou přednášku – to bylo tématem předvánočního setkání lékařů ze sušické nemocnice a jejich kolegů z regionálních ambulancí, se kterými toto zdravotnické zařízení spolupracuje.

Vzdělávací akci na vysoké odborné úrovni nemocnice pořádala společně s Českou lékařskou komorou a zúčastnění lékaři zároveň získali kredity do systému celoživotního vzdělávání.

Ujasnili jsme si také některé parametry při laboratorním vyšetření ledvinných funkcí, tak abychom sledovali nejnovější odborná doporučení“ uvedla RNDr. Eva Fedorová, primářka Oddělení klinické biochemie a hematologie Nemocnice Sušice. Ta pořádá tuto akci, o kterou je k každoročně mezi zdravotnotníky velký zájem, již tradičně.

Těší mě, že poskytuje prostor nejen pro odborné konzultace, ale i pro přátelskou kolegiální diskuzi v příjemném adventním čase, který k podobným setkáním přímo vybízí. Domnívám se, že dobrá komunikace lékaře v ambulantním terénu a v nemocnici je základem úspěchu diagnostického i léčebného procesu, a tak akce nakonec přinese profit i našim pacientům,“ doplnila s tím, že ji vnímá i jako příležitost k poděkování lékařům a sestřičkám, kteří s naší laboratoří spolupracují

Akce se zúčastnil i lékařský náměstek Nemocnice Sušice MUDr. Ondřej Beneš, který vede interní oddělení nemocnice od letošního léta. „Byl jsem rád, že jsem se mohl osobně představit praktickým lékařům ze Sušice a okolí a mohli jsme osobně diskutovat naši další spolupráci,“ uvedl Beneš.

Odborným garantem byl MUDr. František Musil, který je zároveň předsedou Okresního sdružení České lékařské komory Klatovy. „Vítám každou odbornou akci v našem regionu, která vždy přináší nejen nové medicínské poznatky, ale i příležitost ke společnému setkávání nemocničních i ambulantních lékařů,“ uvedl Musil.

Odborným tématem byla tentokrát „Klasifikace poruch funkce ledvin, spolupráce praktického lékaře a lékařů jiných odborností s nefrologem“, přednášejícím zkušený nefrolog MUDr. Lukáš Svoboda, vedoucí lékař Dialyzačního centra Nemocnice Na Homolce, který má svou ordinaci také v Klatovech.

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Lékaři ze sušické nemocnice se sešli se svými kolegy z ambulancí | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Lékaři ze sušické nemocnice se sešli se svými kolegy z ambulancí | Šumava Net.CZ