Pošumavský automotoklub - náročný klatovský rok se smutným závěrem | Šumava Net.CZ

Šumava, ubytování Šumava, Lipno, ubytování, penziony, hotely, lyžování, cyklotrasy - Šumava Net.CZ

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě, lyžování Šumava jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

Šumava - města a obce

Šumava - regiony

Šumava Net.CZ - partneři

PARTNEŘI
Lyžařský areál Zadov
Mikroregion Šumava Západ
Měsíčník Rozhled
Nejčtenější periodikum v okrese Klatovy a Domažlice.

Šumava Net.CZ - doporučujeme

DOPORUČUJEME
Internet pro všechny

Šumava Net.CZ - Šumava, ubytování Šumava - témata našeho portálu

O PORTÁLE

Šumava a ubytování Šumava a ubytování Lipno, cykloturistika a sport, kultura na Šumavě jsou témata portálu ŠumavaNet.CZ.

ŠumavaNet.CZ je portál s tématy Šumava, ubytování Šumava, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví. Šumava portál je vytvářený od roku 1997.
Tedy připraveny jsou zde informace o ubytování na Šumavě, turistika a cykloturistika, města a obce, Šumava a starých pohlednicích, kultura, sport, fotogalerie, akce, firmy a komerce.
Naleznete u nás přehled ubytování, hotel, penzion, apartmány pro Vaši dovolenou.

Regiony Šumava, Domažlicko, Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko, Kašperskohorsko, Nýrsko, Železnorudsko, Vimpersko, Strakonicko, Prachaticko, Krumlovsko.

Významnou kapitolu tvoří FIRMY a KOMERCE v regionu.

Naše grafické a programétorské studio Vám nabízí TVORBU WWW STRÁNEK a aplikací, webdesign, SEO, e-shopy, REGIONÁLNÍ REKLAMU.

Chcete propagavat své služby či výrobky u nás? INZERUJTE U NÁS. Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

Šumava Net.CZ - Šumava držitelem Zlatého Erbu

JSME DRŽITELÉ ZLATÉHO ERBU

Celostátní soutěž o nejlepší www regionů ČR 2002

Informační server ŠumavaNet.CZ byl vyhlášen nejlepším regionálním serverem !
Ve finále porazil Kraj Vysočina a region Orlicko.

Šumava Net.CZ návštěvnost serveru

NÁVŠTĚVNOST SERVERU

Šumava přitahuje - od prosince 2004 se průměrná DENNÍ návštěvnost serveru pohybuje od 4530 návštěvníků denně, tendence je rostoucí.

Šumava Net.CZ ikonky

IKONKY

Velice děkujeme každému, kdo se rozhodne umístit na své stránky odkaz či přímo některou z ikonek propagující tento server.

Výběr z připravených ikonek.

Šumava Net.CZ partnerské regiony

PARTNERSKÉ REGIONY

Obsah: Pošumavský automotoklub - náročný klatovský rok se smutným závěrem | Šumava Net.CZ

Pošumavský automotoklub - náročný klatovský rok se smutným závěrem | Šumava Net.CZ

Členové PAMK Klatovy se po ´svých´ dubnových rally a srpnovém prachatickém závodu do vrchu podíleli i na uspořádání dalších motoristických podniků, zahájili už ale také přípravy nadcházejícího ročníku Rallye Šumava Klatovy a Historic Vltava Rallye, které se budou konat ve dnech 20.-21.4.2018. V čase celoročního bilancování je pak ale zaskočila smutná zpráva – ve věku nedožitých 82 let zemřel 11. prosince dlouholetý předseda klubu Pavel Babka…

Klatovští pořadatelé mají obvykle nejvíce práce na jaře. To je období, ve kterém na jihozápadě Čech probíhají Rallye Šumava Klatovy a Historic Vltava Rallye – bylo tomu tak letos a bude tomu tak i napřesrok. V poslední době jim k organizačním povinnostem přibyl i závod do vrchu Prachatice – Libínské sedlo, a k tomu se členové PAMK Klatovy objevují v důležitých úlohách v pořadatelských týmech i na mnoha dalších motoristických akcích, zejména automobilových soutěžích. Po ´kopci´ byli Klatovští k vidění v akci na Pačejově, v Příbrami, ale třeba i na některých dílčích postech při slavné zlínské Barum rally. Přidejme i úspěšné působení veteránské sekce a jejich Jízdu Klatovskem, opět měla velký úspěch i klubová automobilová orientační soutěž, která proběhla v listopadu.

„Naše letošní aktivity byly opravdu pestré, v prosinci jsme byli ještě společností ŠKODA AUTO a.s. pověřeni pořadatelstvím exhibiční rychlostní zkoušky. Bohužel právě v tomto období nás zastihla velmi smutná zpráva o smrti Pavla Babky. V jeho osobě odešel nejen náš kamarád a dlouholetý předseda klubu, ale i člověk, který naše podniky pomohl prosadit i do kalendáře evropských šampionátů, díky čemuž měli fanoušci možnost na Klatovsku obdivovat celou řadu skvělých jezdců i nádherných aut. Jeho odkaz je pro nás natolik zavazující, že se organizační výbor soutěže rozhodl uspořádat HISTORIC VLTAVA RALLYE jako Memoriál Pavla Babky. Pavel Babka byl naším velkým vzorem, nikdy na něj nezapomeneme,“ zamýšlí se současný předseda PAMK Klatovy Jiří Valenta.

Pavel Babka byl v Pošumavském auto moto klubu činný už od šedesátých let, zanedlouho se stal tajemníkem Rallye Šumava a posléze také jejím ředitelem. Právě jeho diplomatické schopnosti napomohly i kontaktům se zahraničními pořadateli, díky kterým se stal jihozápad Čech součástí největších evropských soutěží, Rallye Wiesbaden a Rallye Vltava. Po roce 1989 svojí aktivitou přivedl zpět do Klatov Rallye Vltava, tentokráte v historické podobě. Tato soutěž se stala jako jediná v České republice součástí FIA Mistrovství Evropy v rally historických automobilů, příští rok se koná již po sedmadvacáté. Pavel Babka odešel na počátku roku 2013 na zasloužený odpočinek. Přesto, kdykoliv byla potřeba, vždy ochotně posílil organizační tým a ze všech svých sil se snažil pomáhat. Bohužel, další akce se budou muset již obejít bez něj. Čest jeho památce!

Poslední rozloučení s Pavlem Babkou se koná v úterý 19.12.2017 ve 12.45 v klatovském krematoriu.

Karel Špaček, PAMK Klatovy

 

Vaše komentáře:

V komentářích je zakázáno používat vulgární slova, urážet osoby či skupiny obyvatel, vkládat reklamní zápisy, porušovat zákony ČR či normy slušnosti. Zápisem příspěvku berete také na vědomí, že moderátoři diskuse si vyhrazují právo smazat/skrýt libovolný příspěvek a to bez udání důvodu.
Fanděte nám na Facebooku
Sledujte nás na Twitteru

Infosloupec: Pošumavský automotoklub - náročný klatovský rok se smutným závěrem | Šumava Net.CZ

Šumava Net.CZ - reklama, Šumava ubytování

Alpská vyhlídka, Bučina
Klostermannova chata, Modrava
Penzion Gabreta, Borová Lada
Penzion Modrava
Pension Klose
Boubín
Pension Klose
OREA wellness hotel Horizont, Špičák
Pivovar LYER Modrava
Hotel Svatý Tomáš
Chata Modrava
Vyhlídka Hamry

Inzerujte: ubytování Šumava - penziony na Šumavě - firmy Šumava

INZERUJTE U NÁS - a získejte další zákazníky
www stránky pro firmy, ubytování i obce.
Propagujte vaše stávající www - kontakty viz níže…

Šumava Net.CZ - vyhledávání

Patička: Pošumavský automotoklub - náročný klatovský rok se smutným závěrem | Šumava Net.CZ